picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jakie miejsce polecacie, do napraw sprzętu whirlpool?

Jakie miejsce polecacie, do napraw sprzętu whirlpool?

Hejka.

Co możecie powiedzieć na temat serwisów AGD w Jeleniej Górze? Jestem zmuszony wybrać fachowca z tego miasta, ale zupełnie nie wiem kogo.

GRUZION5

Posty: 12

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod spostrzeżenie całkiem dużo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie faktycznie zamierzony.

W przeciwnym wypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, iż Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

Dumer566

Posty: 17

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, ponieważ miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, że Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Grabow12

Posty: 13

 
Z mojej perspektywy naprawa pralek w Jeleniej Górze to stosunkowo łatwa sprawa.

Mam namiary na 2-3 interesujące firmy, jakie winny spełnić Wasze oczekiwania w tym zakresie. W wypadku zainteresowania mogę podać numery telefonów lub adresy stron WWW.

Dagmara87

Posty: 28

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, gdyż miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, iż Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Czorny1337

Posty: 19

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod uwagę całkiem sporo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie naprawdę przemyślany.

W przeciwnym wypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, iż Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

apepsi1983

Posty: 13

 
W przeszłości odwiedził mnie autoryzowany serwis Whirlpool, gdy moja pralka przestała działać. Z mojej perspektywy wszystko przebiegło niezmiernie sprawnie, albowiem prędko przywrócili mój sprzęt AGD do sprawności. Na szczęście obowiązywała jeszcze gwarancja, ponieważ w przeciwnym przypadku musiałbym ponieść pewnie dość ogromne koszty naprawy :)

wom_ww

Posty: 20

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

Abaddon616

Posty: 21

 
Wydawało mi się, że naprawa sprzętu gospodarstwa domowego w moim mieście będzie dość skomplikowanym procesem. Zmieniłem zdanie, gdy trafiłem na ofertę http://whirlpoolserwis.pl, która w 100% spełniła moje oczekiwania.

Dostosowali się do moich potrzeb i przyjechali zrobić naprawę po moich godzinach pracy. Polecam gorąco!!! :)

74erns

Posty: 25

 
Należy podkreślić, iż wielokrotnie naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest konieczna, gdyż klienci w niewłaściwy sposób użytkują sprzęt AGD. Takich przypadków jest niezmiernie wiele, a wymieniał mi je niedawno podczas spotkania znajomy serwisant. W wielu przypadkach ludzie popełniają błędy, a potem narzekają na producenta urządzeń AGD.

giena1977a

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture