picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jak wypromować firmę bez kosztów?

Jak wypromować firmę bez kosztów?

Dzień dobry.
Grono moich klientów nieustannie powiększało się do momentu pojawienia się konkurencji, która napsuła mi dużo krwi. Biorę pod uwagę promocję produktów, ale nie wiem jak się do tego zabrać i liczę na pomoc.

Nikotymmm

Posty: 15

 
Hej. Nigdy nie spodziewałem się, że tyle fachowych rad odnośnie promocji marek oraz promocji idei uzyskam na forum dyskusyjnym, gdzie zarejestruję się jako nowy użytkownik. To stało się jednak faktem i jestem naprawdę pod wielkim podziwem, bo zgromadzona tu fachowa wiedza jest bardzo wartościowa.

@rebk67

Posty: 16

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym szczególnym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście ludzi. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, która zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

KamiKAzeDBC

Posty: 22

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

borek149

Posty: 27

 
Hej. Chciałam samodzielnie zorganizować event marketing, ale szybko zrezygnowałam, bowiem miałam trudności z podstawowymi kwestiami. Musiałam ratować się usługami innej firmy, ale widzę, że Wy macie większe doświadczenie w tym zakresie.

Pozycjoner

Posty: 20

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednakże nigdy nie zdecydowałem się zamienić swojej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

Wielki Duch

Posty: 32

 
Hej. Chciałam na własną rękę zorganizować event marketing, niemniej jednak prędko zrezygnowałam, bowiem miałam trudności z podstawowymi kwestiami. Musiałam ratować się usługami innej firmy, niemniej jednak widzę, iż Wy macie większe doświadczenie w tym zakresie.

Fanatyk

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Mam przyjemność polecić współpracę z http://www.ievent.pl, a więc z firmą, jaka uratowała mnie już z niejednej opresji, gdy „terminy nagliły”, a ja byłem w potrzebie. Okazuje się, iż można nawiązać długoterminową współpracę pełną zrozumienia i niewygórowanych kosztów, za co muszę dać im ogromnego plusa.

EpIon7

Posty: 22

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednak nigdy nie zdecydowałem się zamienić własnej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

Nabavoimb

Posty: 19

 
Hej. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę właścicielem firmy i będę zmuszony podjąć na swoje barki organizację imprez firmowych. Ostatnio wyręczyła mnie w tym firma http://www.ievent.pl, za co jestem bardzo wdzięczny, bowiem przez natłok pracy nie miałem zupełnie na to czasu. Być może i Wy znajdziecie się w takiej sytuacji, więc mogę polecić sprawdzone rozwiązanie, które nie okazało się kosztowne z racji taniego wynajęcia lokalu, napojów i cateringu.

Amix

Posty: 30

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture