picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Druk wizytówek w Warszawie

Druk wizytówek w Warszawie

Pilnie potrzebuję odszukać drukarnię, jaka trudni się drukiem wizytówek w Warszawie. Poszukuję usługi w rozsądnej cenie. Dzięki.

Mariusz

Posty: 8

 
Z tą drukarnią a dokładnie z ich drukiem wizytówek w Warszawie miałem kilkakrotnie do czynienia. Mogę firmę polecić, bowiem ich idee zawsze się w moim wypadku sprawdzały. Współpraca bardzo miła, a jakość nie do podważenia. Polecam więc z zamkniętymi oczami.

Damiano

Posty: 15

 
Na taki druk wypukły z powodzeniem mogłem wydać pieniądze. Wizytówka wygląda prestiżowo i nie wstyd ją dawać swoim klientom. Pomysł drukarni jest szalenie efektywny. Niezwykle mi się podoba. Zarówno polecam.

dspk666

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o druk wizytówek, to można tu rzeczywiście rozwinąć skrzydła. Tym bardziej w Warszawie jest wiele interesujących firm, które mają bogatą ofertę. Osobiście podoba mi się druk wypukły i złocenie.

Tomcio

Posty: 13

 
W sieci można wiele poczytać o druku wizytówek, jaki to winno wyglądać, żeby klient rzeczywiście mógł nas jako firmę odebrać pozytywnie.

Abaddon616

Posty: 21

 
Tutaj mają Państwo firmę, której kadra pracownicza to sami fachowcy http://www.druk-wizytowek.eu/o-nas/. Drukarnia jest otwarta na wszelkie koncepcje odnośnie druku wizytówek i nie tylko.

Szczerze polecam, jestem ich klientką od lat.

dada45

Posty: 10

 
Sama mam taką wizytówkę z drukiem wypukłym. Wcześniej miałam normalną. Teraz widzę, że ludzie zdecydowanie dłużej interesują się tym, co dostają do ręki. Tradycyjne wizytówki bez ciekawego pomysłu na nieszczęście odchodzą do lamusa. Nikt ich nawet nie czyta, a dopiero co trzyma poprzez jakiś czas w portfelu.

Joe

Posty: 25

 
Nie nalegam, ale warto wejść na ich stronę. Ten druk wizytówek Warszawa znacząco odbiega od tych innych na rynku. Firma ma 20 letnie doświadczenie, więc zna się na rzeczy.

lukasabat

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture