picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kasetony reklamowe- jaka firma?

Kasetony reklamowe- jaka firma?

Cześć wszystkim! Od kogo kupić pylony żeby nie przepłacić, ale równocześnie żebym mógł być zadowolony z jakości? Z góry dzięki za propozycje!

wiesław11

Posty: 10

 
Za jakiś czas będę chciał wymienić reklamę przy wejściu do swojego pensjonatu i już parę różnych ofert sprawdzałem. Ogólnie jest na czym oko zawiesić, możliwości teraz technika daje duże jeśli chodzi o akcesoria promocyjne.

Sylfa

Posty: 25

 
Jest takie biuro projektowe które specjalizuje się w szyldach reklamowych jak Neobrand. Ich bym polecał. Wykonują dla mnie projekty i same produkty już od dawna i jeszcze nie miałem z nimi problemów. Systemy są dopracowane, zrobione z porządnej plexi, wykończone z dbałością o szczegóły. W nowatorski sposób podchodzą do podświetleń, które są dużo bardziej wydajne niż u konkurencji.

DiD3K

Posty: 17

 
Chodzi mi po głowie, żeby jakiś fajny neon nad wejście do pubu zamontować, ale średnio mam pomysł jak to by w ogóle miało wyglądać.

Wielki Duch

Posty: 32

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

Wertastable

Posty: 20

 
Chyba zainwestuję w pylon reklamowy, ale myślę też o takiej specjalny ekranem LCD, tylko to już jest dużo droższa opcja, ale za to efektowna.

Kiziak

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture