picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Torby reklamowe, sprawdzona firma ?

Torby reklamowe, sprawdzona firma ?

Szukam taniego rozwiązania, firmy, która zrobi mi druk logo mojej firmy na torbach reklamowych. Nie znam się na metodach, więc liczę na wasze podpowiedzi.

Dziękuję.

Penio

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o torby z nadrukiem, to musi to być jakiś fajny projekt naturalnie związany z logo firmy, niemniej jednak chodzi też o kolory, żeby dawały się zapamiętać i odróżniać od całej reszty reklamówek.

rz3zn!k

Posty: 21

 
Takie torby foliowe rzeczywiście są tanie. Można w ten sposób zacząć swoją reklamę. Koszt nadruku na takiej foliowej reklamówce nie jest olbrzymi. Koszt samej reklamówki też, więc na początek to niezwykle dobra opcja. Można strzelić swoje logo i czekać na efekty reklamy, pozdrawiam:) i życzę powodzenia.

skwiatek

Posty: 35

 
Mnie na razie nie stać na torby reklamowe. Bo, gdybym zaczęła je posiadać, nie mogłabym ich nagle nie mieć. Może zacznę z innymi jednorazowymi gadżetami reklamowymi, które mogłabym rozdawać klientom w ramach zakupów za określoną kwotę.

Dzidzidek

Posty: 18

 
Akurat w mojej branży bardzo dobrze przyjęły się torby papierowe. Mam je oznakowane nazwą swojej firmy i logo. Ludzie chętnie z nich korzystają. Nie ukrywam, że często widzę w swoim mieście osoby idące z torebką z mojego sklepu. Miasto nie jest duże, ale zawsze to świetna reklama.

Sarenka

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o szybkie i dobre wykonanie reklamy na torbach papierowych, to polecam tę firmę http://www.awadruk.com.pl.

To, co ich odróżnia od innych firm, to bardzo wysoka jakość druku, atrakcyjna cena i szybki termin realizacji.

koolorek

Posty: 21

 
Dobry pomysł. Na początek można spróbować na mniejszą skalę. Niemniej jednak czytałam, że torby reklamowe to niezwykle dobra reklama. Szczególnie chodzi przecież o klientów, żeby byli zadowoleni.

Gosienka54

Posty: 13

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Zwykłe zrywki są za darmo. Jeśli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Ale naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

shelby

Posty: 24

 
O torbach reklamowych dużo się teraz słyszy, że to dobra forma reklamy firmy. U nas mamy je już od dawna i z pewnością dlatego nasz sklep znany jest nawet poza granicami miasta. Warto zainwestować w taką reklamę. Polecam. Fajnie, gdy projekt jest dodatkowo bardzo przyzwoity.

Gucio

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture