picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

tanie strony internetowe, polecicie ?

tanie strony internetowe, polecicie ?

Jaką firmę od tanich stron internetowych polecacie. Mam dość ograniczony budżet, ale nie chciałbym zlecić wykonania stronki komuś bez doświadczenia. Jak coś, dajcie znać. Dziękuję.

Lalka

Posty: 6

 
To skorzystaj z wiodącej firmy projektowej. Tak rzeczywiście to nie chodzi o to, czy to będzie oferta stron internetowych tanio czy drogo. Musisz trafić na fachowców, specjalistów z prawdziwego zdarzenia :)

Lupusx

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia polecam firmę projektową https://strony365.pl. Robi dobre tanie strony internetowe. Można u nich zamówić abonament i zapewniają ci wtedy domenę, hosting wirtualny. Poza tym to doświadczona firma na rynku od 2004 roku. Wybrałem i się nie zawiodłem, więc polecam. Naprawdę można zaufać.

namok

Posty: 6

 
Internet rozwija się w ogromnym tempie. Nie ma mowy, żeby mieć dziś jakąkolwiek stronkę www. Dziś trzeba się liczyć z nowoczesnymi technologiami. Z własnego doświadczenia wiem, że strony www tanio w Warszawie to szereg ofert. Żeby znaleźć dobrego usługodawcę, trzeba poświęcić trochę czasu.

Madzia

Posty: 9

 
Dokładnie systemy CMS są najlepszym narzędziem, przede wszystkim jeśli chodzi o te rozbudowane strony. Myślę, że zdecyduję się jednakże na firmę, która zapewni mi też hosting. Z tego, co się orientowałem, to one też gwarantują strony www tanio. Trzeba będzie poświęcić trochę czasu i porównać oferty. Niemniej jednak dziękuję za pomoc.

pawel253

Posty: 14

 
Dla mnie musi być to najpewniejsza inwestycja, bo ze stroną wiąże przyszłe zyski firmy. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą lepszą ofertę tanich stron www. Co o tym myślicie?

wigry00

Posty: 10

 
Strona www to owszem konieczność, ale nie mam zamiaru skorzystać z tanich stron www, a później okaże się, że to stronka zupełnie niezabezpieczona, wolno działająca itd. :(

matek562

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture