picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

badania marketingowe, jaka firma ?

badania marketingowe, jaka firma ?

Dzień dobry. Jak kosztowna potrafi okazać się strategia marketingowa firmy? Zależy mi na tym, aby została przygotowana przez profesjonalistę :)

Laleczka4

Posty: 5

 
Każda strategia marketingowa powinna uwzględniać branżę, w której działa konkretne przedsiębiorstwo. Nie mam wątpliwości, że agencje marketingowe, które przygotowują takie strategie muszą wykazywać się satysfakcjonującą elastycznością wobec każdego klienta.

Kitas

Posty: 12

 
Płacąc im: www.strategiemarketingowe.com.pl za opracowywanie strategii marketingowej możecie mieć pewność, że otrzymacie przemyślany plan działania :)

inhuman

Posty: 24

 
Niezbędną czynnością jest wykonanie analizy rynku i konkurencji. To inwestycja, która może dać Wam jasny obraz sytuacji, jaka panuje na rynku i ułatwi niektóre działania marketingowe.

Julian

Posty: 11

 
Moim zdaniem spore ułatwienie potrafią stanowić badania marketingowe. Mam wrażenie, że wielu przedsiębiorców zapomina o tym, iż istnieje w ogóle taka możliwość. Pozdrawiam.

nantusia

Posty: 8

 
Na własnym przykładzie przekonałem się, jak spore znaczenie ma przygotowana w fachowy sposób strategia marketingowa. Podjąłem współpracę z solidną firmą - jest OK.

Elllooo12

Posty: 18

 
Wyłącznie olbrzymie doświadczenie pozwoli przygotować wyspecjalizowanej w tym zakresie firmie doświadczone strategie marketingowe. Brak doświadczenia to poważny kłopot :-)

Bankowy

Posty: 20

 
Dość wymagającym zadaniem jest wyznaczanie celi marketingowych. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ wydawało mi się, iż absolutnie każdą sferę prowadzonej działalności gospodarczej będę w stanie “ogarnąć” we własnym zakresie. Myliłem się.

TomekK

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture