picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

marketing medyczny ??

marketing medyczny ??

Witam serdecznie. Znacie fachową firmę, dla jakiej promocja gabinetu stomatologicznego nie będzie stanowiła żadnego problemu?

zimek123456

Posty: 3

 
Wychodzę z założenia, że marketing w usługach medycznych jest niesłychanie konieczny. Potrafi w pozytywny sposób wpłynąć na to, jak olbrzymie jest zainteresowanie ofertą danej placówki.

syrena88

Posty: 9

 
Znam firmę, która marketing gabinetów lekarskich ma w “małym palcu”, więc mogę Wam zarekomendować jej usługi. Wystarczy, że odezwiecie się do mnie w prywatnej wiadomości, a podam Wam namiary. Pozdrawiam serdecznie.

Dobruśw90

Posty: 8

 
Wychodzę z założenia, że marketing w usługach medycznych jest bardzo potrzebny. Potrafi w pozytywny sposób wpłynąć na to, jak duże jest zainteresowanie ofertą danej placówki.

AGDDDy1

Posty: 8

 
Agencje, które posiadają w ofercie marketing medyczny są skłonne zaproponować między innymi stworzenie oraz prowadzenie fanpage na Facebooku.

waldek22

Posty: 13

 
Polecam Wam zgłosić się do kogoś, kto jest w stanie zaproponować doświadczony marketing gabinetów lekarskich. Pożądane byłoby zwrócić wyjątkową spostrzeżenie na agencje reklamowe, które dysponują wieloletnie doświadczenie w tym zakresie :-)

Gumis

Posty: 15

 
Jestem zadowolony, że o popularność usług świadczonych przez mój gabinet dba doświadczona agencja marketingu medycznego. Sam nie byłbym tak skuteczny :)))

Marioleczka

Posty: 9

 
Zatrudniłem tą firmę: www.mediamedic.pl, jeżeli chodzi o marketing placówek medycznych. Nie ukrywam, że miałem pewne obawy, aczkolwiek okazały się one zupełnie niesłuszne. To agencja, jaka w 100% dopasowała się do moich indywidualnych potrzeb :-)

Ymooo2

Posty: 16

 
Moim zdaniem reklama usług medycznych winna być stosownie przemyślana, albowiem wyłącznie w takich okolicznościach może charakteryzować się satysfakcjonująco wysoką skutecznością. Należałoby w rozsądny sposób wydawać pieniądze.

syrena88

Posty: 10

 
Nie ukrywam, że zainwestowałem niedawno marketing placówek medycznych. Z dnia na dzień obserwuję coraz większe zainteresowanie ofertą poszczególnych placówek, których jestem właścicielem. Jestem przekonany, że to trafna inwestycja. Marketing to podstawa.

namok

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture