picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Banery reklamowe potrzebne na kampanię !

Banery reklamowe potrzebne na kampanię !

Kto robi w naszej pięknej stolicy porządne banery reklamowe i nie ściąga za to olbrzymich pieniędzy? Jeżeli znacie takie firmy, oferujące przyjazny stosunek jakości do ceny to byłoby super. Szczególnie chodzi mi o banery, jakie przetrwają najgorszą zimę i to nie jedną:)

Lubus34

Posty: 21

 
Mnie by się nawet przydał jakiś jeden większy baner, żeby trochę się niezwyklej pokazać klientom. W sumie moja knajpa jakiś tam klientów ma, nawet sobie radzimy, niemniej jednak porządnej promocji nigdy za dużo. Z tego co się orientuję, to idealne są te banery z materiału winylowego, ponoć mogą dużo przetrzymać, nawet parę lat.

Gucio

Posty: 18

 
Ja dopiero zaczynam przygodę z biznesem, firma ruszy za miesiąc, lecz już się powoli rozglądam za jakąś reklamą. Banery wydają mi się niezłym pomysłem, szczególnie w takim dużym mieście jak Wawa. Tylko muszą być to jednakże wyraziste egzemplarze, żeby się przebiły w tłumie innych:)

marcin225

Posty: 24

 
Też bym chętnie nawiązał z kimś stałą współpracę, jeśli chodzi o banery i inne materiały reklamowe. Dopiero zaczynam działalność i widzę, iż bez porządnej promocji to prędko zwinę interes. Myślałem, iż trafiłem w niszę, natomiast tymczasem konkurencji nie brakuje, demet...

Garguł12

Posty: 30

 
Hmm...dawno nie kupowałem banerów, ale z tego co pamiętam to dobrą jakość w niskiej cenie gwarantowała marka http://www.banery-warszawa.pl. Miałem z nimi kontakt kilka razy i zawsze pozytywnie mnie zaskakiwali terminem wykonania zlecenia. Błyskawiczna produkcja, zaś najistotniejsze, iż na tej szybkości nie cierpiała jakość baneru.

zdziniu33

Posty: 12

 
A kto teraz banerów nie produkuje? :)

Każda firma robiąca w reklamie sobie do oferty dokleja banery, ulotki i plakaty. Tylko pytanie czy rzeczywiście się na tym znają, czy po prostu dodali do oferty, a rozeznanie w temacie mają liche. Ja się niestety kilka razy przekonałem o tej drugiej opcji;/

Jasioneczek

Posty: 22

 
Ja bym Ci polecił sprawdzić firmę spod Warszawy, dokładnie z Wawra. Mają tam olbrzymi wybór banerów w różnych rozmiarach. Ostatnio dawno nie zamawiałem takich rzeczy, natomiast jeszcze w tamtym roku kupowałem u nich było wszystko w największym porządku. Baner dobra rzecz, można się wypromować dość skutecznie, a koszty są tutaj malutkie.

rulsellarly

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture