picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

nocleg Kołobrzeg, opinie

nocleg Kołobrzeg, opinie

Nie wiem gdzie jechać nad morze? Byłoby dobrze żeby były tak jakieś atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Dajcie znać gdzie wy jeździcie, a wtedy coś sobie wybiorę.

Fanatyk

Posty: 1

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się bardzo podobało. Pogoda też nie była taka zła. Generalnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

looque

Posty: 2

 
Nie lubię polskiego morza, ale w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się poprzez lata zmieniło. Źle nie było, ale wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

xxx_009

Posty: 8

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te niesłychanie tanie jak i kosztowne. Im mamy większe wymagania tym wiecej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, natomiast z drugiej strony zdobędzie dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą niesłychanie zadowoleni.

yarofe

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę pożądane byłoby się tym zainteresować.

seniorit5

Posty: 4

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

Laleczka

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture