picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

projektowanie wnętrz trójmiasto, poszukuję

projektowanie wnętrz trójmiasto, poszukuję

Zastanawiam się nad aranżacją sypialni żeby była nowoczesna i nie wiem czy można to wykonać w jakiś prosty sposób?

lechu98

Posty: 2

 
Aranżacja sypialni jest bardzo łatwa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, dlatego poradziłem sobie bardzo szybko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

Rico

Posty: 10

 
Chcecie doświadczonego projektanta wnętrz z trójmiasta? Odwiedźcie tę stronę https://duszynska.com.pl, a znajdziecie to, czego szukacie. Tu jest specjalistka od tego.

pawel253

Posty: 16

 
U mnie, jeśli coś jest związane ze zmianą wystroju to żona ma do tego dryg. Dla mnie to niepojęte, że można zmienić poduszki, zasłony i wygląd pomieszczenie się zmienia. Dla mojej żony to naprawdę nic trudnego.

Phylu

Posty: 4

 
Miałem problemy ze sprzedażą mieszkania, bo było urządzone jeszcze przez babcie. Wziąłem projektantkę wnętrz z Gdyni i mi pomogła. Mieszkanie wyglądało super, dosłownie kilka dni czekałem aż klient przyjdzie i je weźmie. Do tego czasu chyba ze dwa lata je sprzedawałem i zerowe zainteresowanie.

Julian

Posty: 4

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na niezwykle wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, iż powstał projekt nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Motospec

Posty: 13

 
Mnie to się słabo robi jak tylko pomyśle o jakiś remontach. Wiem, że projekt można zamówić, ale bardzo trudno znaleźć ekipę, która go wykona. Na szczęście łazienka czy kuchnia to tematy, które poruszam raz na dziesięć lat. W salonie to kolor na ścianę i po problemie.

Riko64

Posty: 7

 
Mnie dekorator nie potrzebny mam kawalerkę niecałe dwadzieścia metrów. Łózko, szafa i raczej za wiele się nie zmieści. Gdybym miał dom to pewnie bym najął kogoś, bo nie mam weny twórczej do łączenie kolorów i materiałów wykończeniowych. Do tego trzeba po prostu mieć talent i nie każdy się nadaje.

CZesiek45

Posty: 6

 
Aranżacja sypialni jest bardzo bezproblemowa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, dlatego poradziłem sobie bardzo prędko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

TomekK

Posty: 9

 
U mnie było tak, że wybrałem kompleksowe usługi, czyli z projektem autorskim. Miałem już tak, że projekt był super, a ekipa wszystko zepsuła. Wolałem nie ryzykować i wybrałem wszystko razem i jestem niesłychanie zaspokojony.

Ticket2Hell

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture