picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Szukam sklepu z mozaiką, polecicie coś ?

Szukam sklepu z mozaiką, polecicie coś ?

Gdzie kupowaliście materiały wykończeniowe typu gres poprzez internet. Znam kilka sklepów, natomiast tam strasznie drogo.

Wariat

Posty: 12

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też poszukuję lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

koolorek

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o podłogę w kuchni to ja mam drewnianą i wcale nie narzekam. Mam dzieci i to ciepło, które pozwala im człapać po niej to dla mnie największa zaleta. Polecam.

Alaneq

Posty: 16

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Szukałem projektów w sieci, ale nic nie udało mi się znaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś sposoby. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

damkaa4

Posty: 16

 
Dzięki za nakaz sklepu. Zakupu już dokonałem. Trafiliście w samo sedno moich potrzeb. Takich płytek właśnie szukałem od dawna. Sklep godny polecenia.

Zdrówko87

Posty: 14

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu znaczny wybór, wobec tego pożądane byłoby zajrzeć. Towar otrzymałem niesłychanie prędko iw moim wypadku akurat za darmo.

gregcie@

Posty: 17

 
Jeśli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, że jakiejś mega dobrej jakości, bo trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeśli ma się w domu dzieci lub psa. Bardzo emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, dlatego teraz nieco żałujemy.

HiT92

Posty: 22

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture