picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie dostanę farbę tablicową rust-oleum?

Gdzie dostanę farbę tablicową rust-oleum?

Czy waszym zdaniem farba tablicowa w sprayu działa dokładnie tak samo jak ta standardowa w wiaderku?

demon666

Posty: 6

 
Oczywiście farba tablicowa w sprayu również świetnie sprawdzi się przy malowaniu wszystkich powierzchni i posiada takie same właściwości jak ta w wiaderku.

Grosek45

Posty: 22

 
Farba tablicowa w sprayu jest oczywiście dokładnie tym samym co farba w wiaderku. Możesz więc wybrać farbę według własnego uznania.

dermert

Posty: 15

 
Masz zdecydowanie rację z tym, że farbą tablicową pomalujesz nie tylko tablice ale i również wszelkiego rodzaju powierzchnie drewniane czy metalowe. Jak więc sam widzisz farby tego typu są bardzo uniwersalne i z pewnością znajdziesz wiele elementów, które będziesz mógł nimi pokryć i oddać do użytku swoim dzieciom.

innaret

Posty: 15

 
Jeżeli szukasz sklepu w którym dostępne są naprawdę wysokiej jakości farby tablicowe to zdecydowanie polecam Ci ten: http://www.wallstudio.pl/sklep, moim zdaniem jest to numer 1 w branży.

Marti

Posty: 21

 
Moim zdaniem to co mówisz jest niezmiernie gigantyczną przesadą ponieważ farby tablicowe tak naprawdę nie są aż takie drogie i moim zdaniem każda szkoła może sobie na nie pozwolić. Spróbuj może poszukać oszczędności gdzie indziej i zainwestuj je w farby tablicowe.

Kostek7

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture