picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Fototapety

Fototapety

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

labuh

Posty: 4

 
Niektórzy ludzie to sobie robią fototapety na bazie swoich zdjęć ślubnych, trochę moim zdaniem to już jest jednak przeginka. Ale co kto lubi, wolność Tomku w swoim domku, co nie :P

audi80

Posty: 9

 
Cenowo fototapety są aktualnie dość przystępne, zwłaszcza że w sumie pod względem jakości jest to zazwyczaj zrobione na odpornym materiale który wcale tak łatwo nie płowieje, ani się nie rwie.

czeski

Posty: 9

 
Mi się zawsze podobały domowe wnętrza z tapetami, są takie bardziej kameralne i przytulne, bardziej rodzinne. Gołe ściany to jednak zawsze taki zimny surowy efekt dają.

czarny021

Posty: 12

 
W fototapecie zawsze najważniejsza jest jakość materiału. Papierowych czy lateksowych to bym raczej nie doradzał. Słabo kryją nierówności na ścianie i są wyjątkowo trudne w montażu dla niewprawionej osoby.

Hoteowo24h

Posty: 8

 
Na trudne warunki jeśli chodzi o stan ściany to najlepsze są tapety winylowe z flizeliną z tego co wiem. Najtrudniej z kolei poradzić sobie z papierem, taką fototapetę to już najlepiej byłoby zlecić jakiemuś fachurze z doświadczeniem.

CzarnyBlant

Posty: 12

 
Wzorów które można umieścić na fototapecie są miliony bo teraz każdy może tak naprawdę swoje prywatne zdjęcie zlecić właśnie na tego typu większym formacie. Na pewno ciekawa sprawa ,zwłaszcza jeśli ktoś ma naprawdę niebanalne fotki z jakiś wczasów.

mew soncz7777

Posty: 13

 
Super grafiki na fototapetach masz na stronie fototap.pl. Bardzo dobrze prowadzony sklep od strony samej obsługi. Dobrze zapakowana tapeta, nic się nie uszkodziło przy przewożeniu, szybka informacja przez maila, można było o wszystko dopytać.

Nikotymmm

Posty: 9

 
Co człowiek to inna opinia i inne gusta, jednemu pasuje obrazek konia w biegu, innemu znowu baletnicy w tańcu, a jeszcze inna osoba kupi sobie fototapetę pokazującą zachodzące słońce nad pacyfikiem.

oligart6

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture