picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

rolety dzień noc Mazowieckie, jaka firma?

rolety dzień noc Mazowieckie, jaka firma?

Z góry dziękuję za podpowiedź sklepu z żaluzjami drewnianymi. Chodzi mi o Warszawę, a dokładnie kogoś, kto zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem. Będę wdzięczny :)

Gruszek2

Posty: 8

 
Nie sądziłam, że plisy okienne to aż tyle szanse. Firma z Warszawy wykonała kawał porządnej roboty. Montaż prędko i w końcu salon wygląda tak, jak już od dawna powinien :D Jestem bardzo zadowolona.

suprafull

Posty: 14

 
Z doświadczenia powiem, że rolety dzień noc są naprawdę super. Kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Wcześniej wzbraniałam się przed tego typu innowacją :) Ale naprawdę sprawdzają się w mocno nasłonecznionym pokoju.

Dziadek

Posty: 10

 
Jak szukasz rolet rzymskich w Warszawie, to zajrzyj na tę stronę http://ombra.pl/zaslony-rzymskie/. Sprzedawca i usługodawca. Świetne produkty. Cena niewygórowana. Cieszę się, że żaluzje zamówiłam u nich. Będą na lata. Od razu widać było, że to solidny produkt.

Black_Riot

Posty: 9

 
Muszę się pochwalić, lecz też polecić. Nie byłam przekonana do rolet rzymskich, lecz po ich zamontowaniu nie zamieniłabym na żadne inne. Na terenie woj. mazowieckiego działa mnóstwo usługodawców i sprzedawców z prawdziwego zdarzenia. Wybrałam rolety z jakościowej tkaniny. Cudownie sprawdzają się zarówno w mieszkaniu, jak i w pokoju biurowym. Polecam.

Lupusx

Posty: 8

 
One są produkowane z różnego rodzaju tkanin. Wiem, że te najwyższej jakości tkaniny są droższe, natomiast pożądane byłoby zakupić rolety właśnie z takiego materiału. W Warszawie bez problemu odnajdziesz usługi montażu, a w przypadku rolet dzień noc to akurat bym polecała taki profesjonalny montaż.

Czarek

Posty: 12

 
Teraz jest naprawdę spory wybór żaluzji w Warszawie, dlatego zerkam na fora i pytam :) Chcę kupić coś, co będzie mi pasowało do wystroju minimalistycznego wnętrza. Mam jednak chęć na zupełnie oryginalną przysłonę okna.

EKO-Chatka

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture