picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Beton architektoniczny, sklep online ?

Beton architektoniczny, sklep online ?

Mam zamiar kupić deskę elewacyjną do mieszkania. Macie jakieś sprawdzone oferty sklepów w tej kwestii. Czekam i liczę na wasze podpowiedzi. Dziękuję.

nikolusw

Posty: 9

 
Z własnego doświadczenia polecam sztukaterię NMC i Orac. Troszkę się tego kładzie, więc wiem co mówię. Polecam dobry sklep http://www.popstyl.pl/pl/c/Sztukateria/6

Jacuś24

Posty: 38

 
Jak wejdziecie sobie na stronę tego sklepu to z całą pewnością coś wybierzcie. W poniektórych stylizacjach można się zakochać. Pozdrawiam i życzę udanych remontów. Ja już swój mam za sobą. Opłacało się, a beton architektoniczny polecam oczywiście jak najniezwyklej.

Dersei02

Posty: 20

 
Mnie się dobrze kładło sztukaterię NMC ale Orac też jest ok. Lepiej dołożyć parę groszy i mieć naprawdę dobrą jakość jeśli chodzi o materiał. Bo wiadomo, że taki remont robi się na lata. W sklepach jest duży wybór, są też promocje, ogólnie ładnie wygląda w pomieszczeniu.

ciumar1

Posty: 18

 
Ja mam posadzkę z betonu dekoracyjnego. To niesłychanie odporny materiał, więc polecam, jeżeli ktoś waha się odnośnie trwałości. U nas jest już ponad 5 lat więc nie ma żadnych obaw, poza tym niesłychanie pięknie się prezentuje.

Mariusz

Posty: 12

 
A ja o sztukaterii, bo też kupowałem w tym sklepie, dokładnie NMC. Polecam też Orac, bo to dobrzy producenci odnośnie tych materiałów wykończeniowych. Cenowo w sklepie jest całkiem ok. Szeroki wybór, widać że się starają.

zdsakk87

Posty: 25

 
Z tą deską elewacyjną to wspaniała sprawa. Kładzie się ją szybciutko, bez żadnych problemów, a pomieszczenie wygląda po prostu jak nowe. Polecam każdemu, kto bije się z myślami odnośnie wykończenia wnętrza.

Hmier56

Posty: 19

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę oprócz gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym przez was jest duży wybór, więc nie będzie problemu :)

Black_Riot

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture