picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tanie wnętrza, proszę o pomoc

Tanie wnętrza, proszę o pomoc

Hej.

Czy naprawdę będę miała możliwość zyskania tanich projektów wnętrz? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z jednym architektem wnętrz, ale nie jestem jeszcze ostatecznie zdecydowana.

Lalka

Posty: 15

 
Witam. Z własnych doświadczeń, gdy potrzebujecie taniego projektu wnętrz mogę polecić firmę http://taniewnetrza.pl. Nigdy się na nich nie zawiodłem, a potrzebowałem projektu zarówno dla siebie, jak i dla rodziców.

Cechuje ich między innymi dotrzymywanie terminów, co jest dość ważne.

czlowiek488

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Dotychczas nie byłem przekonany do tego, aby mogło pomóc mi projektowanie on-line. Zmieniłem zdanie, gdy zobaczyłem mieszkanie kolegi, jakie zostało wyremontowane według projektu, który został wykonany „poprzez Internet”. Byłem miło zaskoczony i ostatecznie sam skorzystałem z takiej opcji.

Mnert67

Posty: 16

 
Cześć.

Istnieje wiele sposobów na to, aby zyskać funkcjonalne i tanie wnętrza. Nie ukrywam, że w moim wypadku to również było trudne, ale udało się zakończyć całą misję sukcesem. Korzystając z pomocy architekta wnętrz udało się zastosować kilka rozwiązań, o jakich sam bym nie pomyślał.

djop7ek

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Niekoniecznie tylko tanie projekty wnętrz mogą spełnić nasze oczekiwania. Tak było ze mną, bo odwiedził mnie architekt, który mi się po prostu nie spodobał i miał niską cenę. Wybrałem ponownie kogoś z wyższej półki, a współpraca z nim była czystą przyjemnością, większą niż z poprzednim architektem.

giena1977a

Posty: 18

 
Witam.

Nie mam żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o tanie projekty wnętrz, jakie zdecydowałem się zlecić pewnej firmie. Sam byłem zaskoczony, że wszystko udało się zamknąć stosunkowo niewielkim wydatkiem, bowiem w moim budżecie uwzględniłem wyższą sumę na ten cel.

Polecam Wam zwrócić uwagę na opinie o danym projektancie.

Gucio

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture