picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

Kitas

Posty: 3

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

bydlus

Posty: 12

 
A dzień dobry :) Moi rodzice mieli w mieszkaniu w bloku fototapetę i nie wyglądała dobrze ale to było lata temu kiedy na rynku były chyba tylko papierowe. Teraz fototapety wyglądają zupełnie inaczej, bardziej elegancko i są trwalsze (chodzi mi o flizelinowe). Mam w domu motyw przypominający naturalną czerwoną starą cegłę i wygląda świetnie. Kupowałem online nna fototap.pl.

Albercik3

Posty: 8

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Black_Riot

Posty: 13

 
Zapytaj, czy fototapetę można umyć mokrą, czy suchą ścierką. To mega ważne po pewnym czasie.

Modniś

Posty: 7

 
Głęboka perspektywa zdecydowanie do małego wnętrza. Nieźle wypadają również fototapety czarno – białe. Mega oryginalne. Bardzo mi się podobają.

edyta123

Posty: 14

 
Grunt, żeby fototapeta była bezzapachowa. Kiedyś kupiłem bardzo tanią, no i niestety zaczęła śmierdzieć po kilu dniach, dlatego zwróć na ten element szczególną uwagę.

mobista

Posty: 19

 
Fototapetami poukrywałam krzywe ściany, czy niedoskonałości po samodzielnym malowaniu i według mnie to się sprawdza. Zmieniasz sobie aranżację kiedy chcesz, bez potrzeby wykonywania kosztownego remontu.

akukukuku

Posty: 22

 
Przejrzyj dział z inspiracjami przy zakupie fototapet. Wiele sklepów internetowych posiada tysiące wzorów do dyspozycji. Własna grafika też najczęściej wchodzi w grę.

Oct714

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture