picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

parawany do podziału ścian

parawany do podziału ścian

Gdzie można zamówić parawan pięcioczęściowy, żeby mi doszedł cały, bez żadnych wad technicznych? Proszę namiary na dobrych producentów.

benia

Posty: 6

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

Waskijestem

Posty: 23

 
Mam trzy parawany, jeden w sypialni, jako przebieralnia, drugi na wannie, a trzeci w salonie wydziela biurko od strefy wypoczynkowej, więc można sobie popracować w komfortowych warunkach.

Klarka

Posty: 8

 
Zawsze parawan możesz sobie przenieść z domu do ogrodu. Ja tak się chronię przed spojrzeniami sąsiadów. Im większy, tym lepszy parawan moim zdaniem.

rolniki

Posty: 12

 
Na balkon sobie przenoszę często parawan. Można dłużej posiedzieć, nawet imprezę zrobić, a nic i tak nie widać :)

Marti

Posty: 22

 
Parawan to można powiedzieć ścianka działowa o ciekawych właściwościach dekoracyjnych. Nie jest głupim pomysłem zastosowanie krajobrazu, nawet w 3D. Głębia zapewnia powiększenie metrażu automatycznie.

Duzydom

Posty: 16

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

syrena88

Posty: 10

 
W salonie wydzieliłem obszar wypoczynkowy od jadalni właśnie parawanem pięcioczęściowym. Lepiej większy kupić, to sobie elastycznie złożysz, a wzór na dużym wygląda znacznie lepiej. Przejrzyj ten katalog parawanów https://www.fototap.pl/parawany, bo u mnie się sprawdził. Bardzo wysoka jakość wykończenia i stabilność.

23-Obert

Posty: 14

 
Przede wszystkim parawan jest na maksa mobilny. Jak już wbudujesz konkretny podział nieruchomości to tego nie zmienisz, a przy parawanie masz jednak większą elastyczność.

xxx_009

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture