picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

projektowanie wnetrz warszawa, polecicie ?

projektowanie wnetrz warszawa, polecicie ?

Jakich projektantów wnetrz z Warszawy polecacie? Jak znacie, napiszcie. Chętnie zapoznałbym się z portfolio, bo to chyba najlepszy sposób na zorientowania się w możliwościach. Czekam.

Buła

Posty: 5

 
Nie mieliśmy potem żadnych kłopotów z zakupem koniecznych materiałów, albowiem to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

D.N.O.

Posty: 18

 
I w końcu jakiego architekta wnetrz w Warszawie wybrałeś? Nie mam pojęcia komu zaufać. Nie wiem nic na temat projektowania, co tu jest szczególnie ważne. Najbardziej zależy mi na znalezieniu gości w Warszawie, którzy podjęliby się projektu w ściśle określonym budżecie.

quwejt

Posty: 10

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu rzeczywiście nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w wiele wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank znajdziesz dobre studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

1AdamoSk

Posty: 20

 
Czekam, bo zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, że można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle że mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek duży i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

labuh

Posty: 4

 
Nie ma to jak polecić kogoś, kto wykonał kawał porządnej roboty. Korzystałem z usług tego architekta wnetrz z Warszawy http://prostudio.pl. Jestem usatysfakcjonowany, bowiem mieszkanie w końcu zaczęło być przytulnym gniazdkiem :D

bymbym23

Posty: 18

 
A jeśli można spytać o firmę? Mnie też zależy na konkretnym architekcie wnetrz z Warszawy, który w końcu pomógłby zrobić całą górę domu. Mogłabym wtedy wynajmować komuś i w ten sposób zarabiać. Ciekawa jestem, ile taka inwestycja by mnie wyniosła. Trochę funduszy jest, więc może wystarczyłyby na projekt i remont.

pawel253

Posty: 5

 
No właśnie o takie sprawdzone usługi projektowania wnetrz mi chodzi. Nie mam zamiaru skorzystać z pierwszej lepszej firmy, bo spodobała mi się jakaś aranżacja na ich stronie. Równie dobrze wcale nie musi być ich. Potrzebne mi studio projektowe z Warszawy z polecenia.

Radziu

Posty: 6

 
Jak nie siedzisz w temacie, to niczego dobrego nie wymyślisz. Nie ma to jak usługa projektowania wnetrz. W Warszawie znajdziesz sporo usługodawców. Co do wyceny to oczywiście, że robią wstępną. Muszą jednak przyjechać na miejsce i raczej bezpłatna to ona nie jest, a jeśli tak, to dość dużo może się zmienić po pierwszym koncepcyjnym projekcie.

syrena88

Posty: 9

 
Mnie też stworzyli ciekawy projekt. Na wizualizacji wygląda wspaniale. Najbardziej podoba się żonie :D Teraz też wiem, że najlepiej wybrać projektantów wnętrz, a nie szukać pseudo firm remontowych w Warszawie.

Facio

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture