picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Wkłady kominkowe w Krakowie, gdzie kupić ?

Wkłady kominkowe w Krakowie, gdzie kupić ?

Czy można zamówić kominki w Krakowie ze sklepu i firma to wszystko przyjedzie i zamontuje? Byłoby dobrze gdyby mi doradzili, co powinienem dla siebie wybrać.

Boss

Posty: 1

 
Bez problemów można odnaleźć kominek czy to na drewno czy na gaz. Sam mam gazowy, bo jest praktyczniejszy. Nie trzeba mieć typowe komina, bo tutaj odprowadza się tylko spaliny z gazu, a nie tak jak w typowym kominku jest sporo dymu. Wybierając kominek trzeba sprawdzić, od którego pochodzi producenta.

pawel253

Posty: 3

 
Widziałem gdzieś ogłoszenie, że sprzedają kominki na Wielickiej, niemniej jednak nigdy tam nie byłem. Myślę, że można taką ofertę znaleźć sobie w internecie. Dziś każda poważna firma ma sklep internetowy gdzie wszystko mają opisane.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Przerabiałem już kominek na drewno, ale teraz jestem na etapie montażu kominka na gaz. Rozpalanie drewna było dobre przez pierwszy tydzień, a później to tylko problem. Gaz jest zdecydowanie o wiele lepszym rozwiązaniem dla mnie.

namedal6

Posty: 8

 
Byłem w sklepie z kominkami w Krakowie i mają tam wiele różnych wkładów. Mnie akurat interesował mały kominek bez żadnych rozprowadzeń. Wiele nie kosztował, a w cenie była jeszcze fachowa instalacja i montaż.

Dzidzia

Posty: 2

 
Oferty z wkładami kominkowymi powietrznymi w Krakowie znalazłem na http://wkladykominkowenateraz.pl. Ta firma spełniła wszystkie moje wymagania. Naprawdę znają się na tym, co mają robić. Polecam ich.

TomekK 

Posty: 6

 
Szukanie ofert trudne nie jest. Wystarczy dobrze przejrzeć Internet, a można będzie tam znaleźć to wszystko, co może nam się przydać. Sprawdzamy, jakość kominków, a nie tylko cenę.

ciumar1

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture