picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Agencja eventowa śląsk

Agencja eventowa śląsk

Już kilka razy organizowałem imprezę pracowniczą. Chciałbym jednak czegoś nowego. Szukam agencji oferującej występy jakiejś grupy akrobatycznej. Czytałem, że to dobry pomysł i podoba się.

LLardmen

Posty: 10

 
Najlepiej skorzystać z pomocy tej doświadczonej agencji eventowej na śląsku. Razem z mężem postanowiliśmy właśnie z niej skorzystać. Głównie chodziło nam o tę artystkę, która występowała w mam talent. Powiem szczerze, że to był bardzo dobry wybór. Wszystkim się podobało i odpowiadało, a o to nam właśnie chodziło. Polecamy:)

vincek

Posty: 14

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym bardziej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Świetnie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

matek562

Posty: 13

 
O wszystkim już myślałem, ale akurat o pokazach akrobatycznych nie i nie bardzo nawet myślałem, że to mogłoby się sprawdzić. Jak widać bardzo się podoba. Fajnie, że dzięki forum można trafić na coś całkiem świeżego w tej sprawie. Niekiedy pomysły się kończą więc warto szukać;)

youmakeme

Posty: 19

 
To link do strony znakomitej artystki http://www.annafilipowska.com - kontakt do agencji eventowej ze śląska. Na stronie można zobaczyć co proponuje. W takie pokazy pożądane byłoby inwestować pieniądze w ramach imprez pracowniczych, polecam.

lukasabat

Posty: 23

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są popularne, dlatego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym bardziej:)

Misio

Posty: 20

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej niezwykle dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

Rrealg

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture