picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Bar bilardowy

Bar bilardowy

Jakie macie pomysły na spędzenie piątkowej nocy w męskim towarzystwie? Gdzie w Warszawie warto się wybrać z kumplami? Ostatnio dużo gramy w darta, zdarzyło się, że wybraliśmy do night klubu, jakie byście jeszcze opcje podpowiedzieli?

ernest00

Posty: 11

 
Jest w Warszawie taki klub jak House of Pool. Na stronie houseofpool.pl jest do nich kontakt. Byłem u nich na szkoleniu i jestem zadowolony. Można się uczyć od najlepszych, w najlepiej wyposażonym klubie w kraju na tę chwilę. Cenowo okej, nie windują cen pod niebiosa.

mustafus

Posty: 11

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

namok

Posty: 13

 
Ja to planuję sobie kupić własny stół do bilarda i już parę modeli mam na oku. Nie są to tanie rzeczy, jeśli chce się coś naprawdę solidnego i efektownego kupić, ale fajna sprawa mieć coś takiego w domu.

dublerek56

Posty: 16

 
Wiem, że będą otwierać na Krakowskim Przedmieściu za jakiś czas nowoczesny klub bilardowy, ale co do konkretów to jeszcze za dużo nie wiadomo. W każdym razie nie mogę się doczekać, bo brakuje takiego miejsca na mapie miasta moim zdaniem.

RufleX

Posty: 30

 
Jakbym tylko miał trochę więcej czasu wolnego to bym też z ekipą gdzieś wyszedł na darta czy bilard chociażby. Ale ostatnio w związku z urodzeniem córeczki to cierpię na deficyt wolnego, a doba jest dla mnie za krótka. Takie uroki bycia tatą.

czesiek555

Posty: 13

 
Mnie to ostatnio żona zaskoczyła, bo się okazało, że sobie nieźle radzi w bilarda. Byliśmy ze znajomymi w klubie na Nowym Świecie i akurat był wolny stół to trochę popykaliśmy i żonka dawała radę.

dedekky

Posty: 20

 
Nie orientuję się w takich miejscach za bardzo. Ogólnie raczej nie prowadzę ostatnio nocnego życia za bardzo. Żona, dzieci, nie ma już powoli czasu dla znajomych i w ogóle życia towarzyskiego ;/

nauczka5

Posty: 19

 
Słyszałem o jakimś klubie na Mokotowie założonym przez zawodowych graczy, ale jak się ten lokal nazywa to nie mam pojęcia. Może ktoś wie coś więcej?

ruszell

Posty: 15

 
Ktoś się może orientuje ile na mieście kosztuje godzinka gry w bilarda? Bo to się płaci za godzinę, tak? Nigdy nie grałem, a w sumie tak z ciekawości bym się sprawdził.

amazonn6

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture