picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

zespół muzyczny łuków, polecicie ?

zespół muzyczny łuków, polecicie ?

Jak myślicie, czy znajdzie się jakiś dobry zespół muzyczny w Rykach? Ile wcześniej trzeba zamówić takich muzyków na wesele? Jak są dobrzy, to pewno kiepsko z terminami :(

Frasiek22

Posty: 3

 
Spotkanie owszem jest bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

Warszawiak

Posty: 21

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Niesłychanie zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

Misieczek

Posty: 6

 
To niesłychanie mi przykro :( My podeszliśmy do sprawy niesłychanie poważnie i zdecydowaliśmy się na poszukiwania zespołu muzycznego w Puławach rok przed weselem. Zamówione i zaklepane :)

Robuś

Posty: 11

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy mnóstwo stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo wcześniej, zwłaszcza jeśli chodzi o okres weselny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku wcześniej no i rzeczywiście szukać również w okolicznych miejscowościach.

modniś344

Posty: 13

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dzisiaj jest o mnóstwo wiecej szanse, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, lecz ci dobrzy są pozajmowani na rzeczywiście daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

izabelka

Posty: 12

 
Nie demonizujmy sprawy. Znajdziesz na pewno. Musisz tylko poświęcić trochę czasu na sprawdzenie opinii o takim zespole muzycznym z Puław. Wiadomo, nie każdy będzie profesjonalny. Na ostatnią chwilę niestety tak jest.

tadziu47

Posty: 24

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na dobrych muzyków. Mogę powiedzieć, iż było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

ukrwios

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture