picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Imprezy 4x4 w Warszawie, sprawdzona firma ?

Imprezy 4x4 w Warszawie, sprawdzona firma ?

Mam pytanie, czy korzystaliście z jakiejś agencji odnośnie imprez dla firm na Mazurach? Coś takiego właśnie by nam się przydało. Znacie coś konkretnego? Z góry dziękuję.

olidaks

Posty: 8

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

piekniśś

Posty: 10

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Ogólnie propozycja tej agencji jest faktycznie niezwykle atrakcyjna, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

Xeeron

Posty: 23

 
W ramach wyjazdów integracyjnych w Warszawie polecam tę agencję http://adrenalinaclub.pl. Wszystko dopięte na ostatni guzik, profesjonalnie. Polecam.

Penio

Posty: 12

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, która od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., ale z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada właściwe doświadczenie.

pawel253

Posty: 14

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

Czorny1337

Posty: 19

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była bardzo zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

tunczyk

Posty: 30

 
Nam szefostwo zasponsorowało imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Chwile na pewno niezapomniane. Dużo adrenaliny i to podobało mi się najbardziej :) Miło też były zorganizowane wieczory. Było też typowe disco ;) U nas się udało. Nie było osoby, która narzekałaby na ten rodzaj atrakcji. Pozdrawiam.

Grooby

Posty: 21

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, zwłaszcza nam zapracowanym mróweczkom :)

chanok

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture