picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Fotobudka na imprezach co myślicie???

Fotobudka na imprezach co myślicie???

Cześć. Co możecie powiedzieć na temat fontann czekoladowych w Krakowie? Ile trzeba za taką zapłacić?

Lalka

Posty: 15

 
Nie wydaje mi się, aby fotobudka w Kielcach była wydatkiem, który przerósłby Wasze możliwości finansowe. Warto zauważyć, że na ogół wynajmowana jest na uroczystości, jakie i tak sporo kosztują, więc istnieje możliwość, że wcale nie odczujemy kosztów związanych z fotobudką, która wydaje się świetną atrakcją.

xtigerx

Posty: 19

 
Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, iż fotobudka winna pojawić się na weselu poprzez kilkadziesiąt minut, może poprzez godzinę czy półtorej w zależności od ilości gości. Dłużej nie ma sensu – niektórzy potrafią robić sobie zdjęcia w nieskończoność, a powinni już skupić się na zabawie.

Grochu

Posty: 14

 
W momencie, gdy chciałem wynająć fotobudkę w Krakowie znajomy od razu podsunął mi namiar na http://www.czekomania.pl. Sprawdziłem ich ofertę, przeczytałem kilka opinii i zadzwoniłem, aby zarezerwować termin.

Całe szczęście, że zrobiłem to odpowiednio wcześnie :)

Basienka45

Posty: 16

 
Niedawno interesowałem się, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Rzeszowie. Pozytywnie się zaskoczyłem, bo myślałem, że będę zmuszony zapłacić ponad tysiąc zł. Tymczasem za podstawowy pakiet obejmujący nawet 5 kg belgijskiej czekolady zapłaciłem około 500 zł.

Thaniell

Posty: 22

 
Z mojego doświadczenia wiem, iż na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, jaka odnajduje się w ofercie większości firm, bowiem powszechnie wiadomo, iż jest z jedną najlepszych na świecie.

apepsi1983

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture