picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

zespół na wesele kujawsko pomorskie

zespół na wesele kujawsko pomorskie

Sprawa jest śmiertelnie poważna – biorę ślub. W związku z tym szukam zespołu na wesele:) Fajnie jakbyście podrzucili namiary na sprawdzone ekipy, które grały u was i się spisały.

azBee

Posty: 17

 
Nie bójcie nic, będzie fajnie:)

Wesele to największa przygoda w życiu i na pewno się wszystko uda. Grunt to mieć luz i się nie stresować za bardzo, na pewno znajdziecie w porządku orkiestrę.

tadziu47

Posty: 24

 
Moim zdaniem większość takich zespołów to amatorzy, którzy sobie dorabiają tylko grając po weselach. Trudno znaleźć zawodowców, a jak już się znajdą, to niestety oni troszku kosztują:P

Krzy25

Posty: 23

 
Dobrze wspominam muzyków ze swojego przyjęcia weselnego. Mają stronę http://kapelanawesela.pl i generalnie mogą dojechać w każde miejsce w kraju.
Profesjonalny sprzęt, a do tego super repertuar, który w sumie ułożyliśmy wspólnie:)

Krzysio

Posty: 25

 
Pewnie masz w rodzinie, albo w znajomych kogoś kto jakiś czas temu brał ślub, ich najlepiej podpytać, są na świeżo, może kogoś polecą.

Dagmara87

Posty: 28

 
Nie no, muzyka na weselu musi być na żywo, żaden playback nie wchodzi w grę. U mojej siostry grali zawodowi muzycy http://kapelanawesela.pl.

Polecam bardzo! Oprócz tego, że to ludzi z papierami na granie, to także bardzo sympatyczna ekipa, z którą można się było spokojnie dogadać.

Pzengota

Posty: 16

 
Przypomniało mi się wesele kuzynki, na którym solistka w zespole totalnie nie potrafiła śpiewać...na początku nam to jeszcze przeszkadzało, ale im bliżej północy tym większy mieliśmy luz:)

Antekkk

Posty: 22

 
Mieliśmy małe przeboje ze swoją orkiestrą, ale w końcu się dogadaliśmy. Trochę udało nam się wynegocjować lepszą cenę, bo na początku za słono sobie policzyli, aleee najważniejsze, że dobrze grali.

ksyhoo

Posty: 21

 
Najważniejsze, żebyście znaleźli fajnych ludzi, którzy potrafią zabawić gości. Najgorsi są smętni muzycy, którzy w ogóle nie wiedzą jak zaangażować wszystkich do wspólnej zabawy.

Ania

Posty: 23

 
Wiesz, co się fajnie sprawdza podczas wesela? Projekcja multimedialna. Mogą to być zdjęcia z dzieciństwa pary młodej i jej rodziny...fajny powrót do przeszłości. Coś takiego zrobiła nam orkiestra o nazwie Abstynenci z kapelanawesela.pl.

Bardzo ich polecam, ciepli ludzie, a do tego mistrzowie jeśli chodzi o konferansjerkę.

hertinho

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture