picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Muszę zrobić wieczór panieńskie w Krakowie ?

Muszę zrobić wieczór panieńskie w Krakowie ?

Czy w waszej opinii w ogóle jest sens organizować wieczór panieński czy może odpuścić sobie i skupić się na czymś zupełnie innym?

MiSER

Posty: 6

 
W mojej opinii jeżeli organizować wieczór panieński w Krakowie to tylko samodzielnie ze względu na wysokie ceny, które proponują zewnętrzne firmy.

Oct714

Posty: 9

 
Osobiście zdecydowanie polecam Ci samodzielną organizację wieczoru panieńskiego bowiem zaoszczędzisz dzięki temu faktycznie sporo pieniędzy a jeśli postarasz się to efekt końcowy będzie taki sam jak przy korzystaniu z firm.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Osobiście nigdy nie organizowałam wieczoru panieńskiego w Krakowie ale byłam na takim u koleżanki, która zleciła wszystko firmie. Muszę przyznać, że impreza zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie ponieważ była dopracowana w praktycznie każdym calu i wszystko prezentowało się wręcz znakomicie.

MisiekKce

Posty: 14

 
Moim zdaniem wieczór panieński tak naprawdę poprzez wszystkich jest zbyt mocno wyolbrzymiony. W mojej opinii najlepiej spotkać się z najbliższymi koleżankami a nie planować wielką imprezę i wydawać masę pieniędzy na wyjęcie sali i zapewnienie wszystkich atrakcji niemniej jednak to oczywiście tylko i wyłącznie moja ocena.

090913123

Posty: 16

 
To, że musisz oszczędzać pieniądze wcale nie oznacza, że wieczór panieński w Krakowie musisz organizować sama. Łap link do firmy z której sama korzystałam i która ma atrakcyjne ceny: http://www.ananday.pl/promocja_nasze-wieczory-panienskie.html.

BBGGRR2

Posty: 19

 
W mojej opinii oddelegowania organizacji wieczoru panieńskiego jak najniezwyklej ma sens bowiem pozwala przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu.

nemiasty

Posty: 20

 
Ja osobiście również byłam na wielu wieczorach panieńskich w Krakowie ale ciężko mi stwierdzić czy niezwyklej podobały mi się te organizowane prywatnie czy te zlecone zewnętrznej firmie. Mimo, iż były różne to wszystkie były niezwykle fajne i na wszystkich świetnie się bawiłam.

Ralphy

Posty: 26

 
Od siebie zdecydowanie polecam Ci wieczór panieński planowany poprzez zewnętrzną firmę albowiem taki wieczór będzie po prostu bardziej dopracowany.

Jacuś24

Posty: 10

 
Koleżanka organizowała wieczór panieński w Krakowie przy pomocy zewnętrznej firmy i jak sama twierdzi koszty związane z tym wcale nie są jakieś gigantyczne.

namok

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture