picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Prezenter muzyczny biała podlaska, jakiego polecacie

Prezenter muzyczny biała podlaska, jakiego polecacie

Koniecznie konieczny mi jest prezenter muzyczny. Zależy mi na tym aby poprowadził mój wesele.

Macie namiary do takiej osoby?

Hello98

Posty: 7

 
Mam do was bardzo ogromną prośbę a mianowicie chodzi o dj, który mógłby zagrać na moim ślubie. Zależy mi na znalezieniu osoby, która już miała odczynienia z weselami i wie jak i co robić aby zachęcić gości do udanej zabawy. Pisze tutaj gdyż mam nadzieję, że polecicie mi osobę, która spełni moje oczekiwania.

Będę ogromnie wdzięczny za szczere wypowiedzi, pozdrawiam i dziękuje wszystkim za fatygę.

Ventooo1

Posty: 24

 
Warto mieć dobrego dj na swoim weselu, gdyż dzięki niemu zabawa nabiera rozpędu, wszyscy są chętni do tańców i bawią się całą noc. Miałem przyjemność być na takim weselu i zaliczmy je do bardzo udanych. Dj był niesamowity i wprowadzał bardzo miłą atmosferę, dzięki temu każdy chętnie się bawił i tańczył do samego rana. Pozdrawiam.

Nowa

Posty: 20

 
Zależy mi na najlepszym ślubie pod słońcem, chcę aby wszystko wyszło jak sobie zaplanowałam.

Mam jedynie jeden dylemat, który dotyczy dj, który będzie grał na moim weselu. Nie jestem do końca przekonana czy to dobra decyzja. Możecie się na dany temat wypowiedzieć? Będę niezwykle wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Rambdalll

Posty: 27

 
Byłam ostatnio u mojego kolegi na weselu i musze przyznać, że było to wesele jedno z lepszych, na których miałam przyjemność być. Grał na nim dj i był niesamowity, zabawa była boska, goście rozbawieni. Odpowiednia muzyka czyni cuda! Polecam dj na weselu. Będziecie na pewno zadowoleni.

Wszystkiego dobrego.

djop7ek

Posty: 15

 
Witam serdecznie, poszukuje również dj, który rozbawi moich gości i porwie ich do miłej zabawy. Zależy mi na profesjonalnej sobie, która posiada doświadczenie. Będę wam bardzo wdzięczna jeśli udzielicie odpowiedzi na moją prośbę.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Kruszyn99

Posty: 30

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture