picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kampanie promocyjne, sprawdzona firma

Kampanie promocyjne, sprawdzona firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego zagwarantował mi odpowiednie środki, ale jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

Andzia

Posty: 13

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które każdego dnia w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

Dr Nemo

Posty: 17

 
Hej, muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie przez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

Grosek45

Posty: 22

 
Hej, miałem pracownika, który poprzez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, natomiast wtedy znalazłem http://www.artagencja.pl, jaka za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

Alaneq

Posty: 16

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla ludzi, które na co dzień w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

tasdefleja

Posty: 21

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, albowiem zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem szansa realizowania bieżących zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby drogie, albowiem nie posiadałem wszystkich obiektów, jakie firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Gregor55

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture