picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Darmowe mp3, dobry serwis ??

Darmowe mp3, dobry serwis ??

Poszukuję muzyki, mp3 za darmo. Wszędzie są jakieś ukryte opłaty. Pomóżcie, jeżeli znacie jakąś fajną stronę.

Nowa

Posty: 15

 
Jak kiedyś pobierałeś piosenki z sieci to zapewne dobrze wiesz, ile czasu trzeba nad tym spędzić. To nie dla mnie. Posłuchać owszem, ale ściągać większe ilości wolę w inny sposób niż z tych darmówek. Pozdrawiam.

090913123

Posty: 16

 
Zobaczcie sobie tę stronkę http://pobierzpiosenki.pl. Tu pobierasz mp3 za darmo, a jest spory wybór. Na stronie można wpisać szukany tytuł, album lub artystę. Jeśli chodzi o bazę muzyczną to jest tego troszkę. Należałoby tam zajrzeć. Szczerze polecam.

MisiekKce

Posty: 14

 
Ogromnie wiele jest stron z darmowymi mp3. Mnie osobiście przypadło tylko kilka do gustu, z jakich regularnie korzystam, gdy mam taką potrzebę. Zawsze jednakże mam wiele kłopotów, gdy chcę odszukać coś nietypowego. Bowiem na większości stron jest to samo.

vincek

Posty: 14

 
Szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie. To jest najgorsze jeśli chodzi o mp3 za darmo. Chyba zgodzicie się ze mną w tej kwestii? To mnie najbardziej dobija i zniechęca.

bjebeee

Posty: 14

 
Tak w ogóle to koszty jeśli chcesz pobrać mp3 wcale nie są duże. Kiedyś wykupowałem pakiet na jakiś tam czas i dzięki temu nie motałem się z szukaniem. Ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo. Kilku złotych żałują i marnują sobie czas, szukając, pytając itp.

inhuman

Posty: 24

 
Kapitalna opcja darmowej muzyki, zwracajcie jednakże uwagę na to, by było faktycznie za darmo, bo w większości stron, gdy pobierasz piosenki coś jednakże trzeba zapłacić. Groszowa sprawa, ale zawsze to pieniądz.

chanok

Posty: 20

 
Tak w ogóle to koszty jeżeli pragniesz pobrać mp3 wcale nie są spore. Kiedyś wykupowałem pakiet na jakiś tam czas i dzięki temu nie motałem się z szukaniem. Ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo. Kilku złotych żałują i marnują sobie czas, szukając, pytając itp.

Mnert67

Posty: 16

 
Ja też zawsze pobieram piosenki z tej strony i jak widać innym też ona się podoba. Baza muzyczna niczego sobie, częste aktualizacje i dobra jakość plików muzycznych przyciągnęły moją uwagę.

HiT92

Posty: 22

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najważniejsze na takich stronach jest to, by była łatwa w obsłudze i działała jak się należy.

Poison76

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture