picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Garaże na sprzedaż, który warto kupić

Garaże na sprzedaż, który warto kupić

Cześć.

Takie jedno krótkie pytanie do Was. Czy według Was warto jest kupować pokoje, czy jednak lepiej już jest kupić kawalerkę? Chodzi mi tutaj o przełożenie kosztów.

Misio

Posty: 20

 
Musisz się skonsultować z bliskimi. Czasem bliscy są w stanie Ci więcej powiedzieć niż nie jeden ekonomista do spraw nieruchomości.

mateo29

Posty: 22

 
Obecnie trudno jest kupić mieszkanie. Dobre mieszkania są bukowane już zanim powstanie budynek, a same zabukowanie wiąże się z kosztami rzędu kilkunastu bądź kilku dziesiątek tysięcy.

Cieszę się, że ja mam gdzie mieszkać.

vmario

Posty: 29

 
Najlepsze jest w tym wszystkim to, że trudno jest określić czy człowiek będzie w stanie dostać wybrany przez siebie kredyt na nieruchomość. Nie wiem czy można złożyć zapytanie o kredyt mieszkaniowy i z niego zrezygnować, gdy się okaże, że w innym banku jest korzystniej.

Fanatyk

Posty: 21

 
Według mnie obecny rynek nieruchomości w Polsce jest w miarę stabilny. Z pewnością o ile ma się środki to warto jest kupować nowe mieszkania i je odsprzedawać jako nowe, albo wynajmować. Ja osobiście wynajmuje mieszkanie bezdzietnej parze i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mieszkanie jest zadbane, pieniądze na czas a z wynajmującymi idzie się dobrze dogadać, gdy trzeba coś załatwić.

Wiem, że bywają różni ludzie, ale warto jest zaryzykować i dać komuś szansę.

mariuseus

Posty: 21

 
Witam Serdecznie.
Po pierwsze systematyczność i oszczędzanie. O ile będziesz oszczędzać systematycznie to wierz mi, że kupisz wymarzony dom czy działkę. Nieruchomości nadal tanieją, więc warto sobie zrobić prognozę kosztów.

Różyczka

Posty: 12

 
Witaj.

Osobiście nie śledzę cen mieszkań kwartalnie. Bardziej kilka razy do roku, gdy dowiem się o drastycznych zmianach na rynku nieruchomości, ale z tego co widzę to obecnie nie szykuje się żadna zmiana.

Abaddon616

Posty: 21

 
Tyle jedynie jestem w stanie Ci doradzić, abyś monitorował przetargi i nowe nieruchomości. Po tym możesz sprawdzić jaki jest trend na rynku.

karol2444

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture