picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Czy inwestorzy do domy na Mazurach zyskują czy tracą?

Czy inwestorzy do domy na Mazurach zyskują czy tracą?

Witam serdecznie. Niedawno wpadłem na pomysł zamieszkania poza miastem i w tym wypadku do głowy przyszły mi najdymowo domy. Rozpocząłem już poszukiwania, jednak nie wiem, jakie kryteria obrać.

Możecie mi pomóc?

miner23

Posty: 18

 
Witam. Z dużą satysfakcją mogę pochwalić się, iż miejscem budowy mojego przyszłego domu jest najdymowo domy. Udało mi się zdobyć atrakcyjną działkę budowlaną, na której developer wybuduje duży dom według własnego projektu, który sprostał moim oczekiwaniom i dotknęły go delikatne modyfikacje wpływające na ostateczny wygląd nieruchomości.

Kostek7

Posty: 19

 
Cześć. Miałem pieniądze, natomiast brakowało mi czasu na zrealizowanie samodzielnej inwestycji, jaką była budowa domu na Mazurach. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że dość ciekawym pomysłem będzie developer Mazury, który oferuje sprzedaż gotowych domów lub takich, których budowa dopiero się rozpoczyna.

Bez wątpienia okazało się to strzałem w dziesiątkę, polecam wszystkim niezdecydowanym, ale przeanalizujcie ofertę developera.

tefal100

Posty: 22

 
Witam.

Niesłychanie wiele osób marzy o tym, aby posiadać dom na mazurach. Ja postanowiłem to marzenie zrealizować, a w tym celu zacząłem szukać, jakich było skrajnie mało lub po prostu przekraczały moje finansowe szanse.

Zdecydowałem się wówczas na budowę domu.

Pipek56

Posty: 19

 
Cześć. Śledzenie ogłoszeń, które obejmowały domy na sprzedaż Mazury nie przynosiły w moim wypadku rezultatów. Zdecydowanie korzystniej wypadło, gdy wszedłem na to forum dyskusyjne i wziąłem pod spostrzeżenie kilka porad, które zaprezentowali użytkownicy.

Modniś

Posty: 14

 
Cześć. Zainspirowany pięknem okolicy szybko rozpocząłem poszukiwanie czegoś, co znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie najdymowo domy. Muszę przyznać, że to były żmudne poszukiwania, które nie zakończyły się żadnym pozytywnym dla mnie rezultatem.

Biudzibudzio

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Trudno w jednej chwili skalkulować, ile może kosztować dom na mazurach. Inwestorzy powinni być przygotowani na różne nieprzewidziane wydatki, które także trzeba uwzględnić w planowanym budżecie. Minimalny nakład środków finansowych to około 300 tysięcy złotych.

Krzy25

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture