picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sprzedaż domków letniskowych, jaka firma ?

sprzedaż domków letniskowych, jaka firma ?

Chciałabym kupić nowoczesny domek letniskowy tylko niestety u mnie w miejscowości nikt takich nie produkuje. Może jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy, w którym zamówienie solidną konstrukcję?

Mr Boks

Posty: 2

 
Drewniane domy letniskowe możesz nabyć tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, dysponują sporo fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo.

pawel253

Posty: 16

 
Domki letniskowe są bardzo fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Również kupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki zakupiliśmy 4 lata temu i są niesłychanie ładne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

pawel-2910

Posty: 9

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

johncena67

Posty: 9

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Sporo firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

oligard

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o tanie domki drewniane to szukaj w internecie u producentów. Przed zakupem, warto sprawdzać opinie oraz recenzję na temat danej firmy.

bezi2

Posty: 15

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest niezmiernie funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego niezmiernie dużo, ofertę odszukałam w internecie.

Wiśniak45

Posty: 17

 
Powiem Ci, iż ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, zatem posłuży nam przez dużo lat.

Kowalski

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture