picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wirtualny adres w Warszawie, znacie ?

wirtualny adres w Warszawie, znacie ?

Witam serdecznie. Jaki wirtualny adres w Warszawie polecacie. Muszę zarejestrować firmę, ale nie pod domowym adresem. Szukam czegoś prestiżowego. Czekami i z góry dziękuję.

ombre070

Posty: 9

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, jakie najniezwyklej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najniezwyklej.

Ciapek

Posty: 8

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak wiele podmiotów i to w sposób profesjonalny, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Jak widzę, to naprawdę wyśmienity pomysł, bo akurat nie potrzebuje stacjonarnego biura. A podobno w takim biurze wirtualnym można wynająć gabinet w ramach jakiejś umowy. Tak?

edmund

Posty: 16

 
Bo akurat jeśli chodzi o wirtualny adres w Warszawie kluczowe znaczenie ma fakt dogodnej lokalizacji. W tej chwili już nie widzę innego rozwiązania :) Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Od roku działamy w ten właśnie sposób i są same korzyści. Nie trzeba martwić się nawet o księgowość.

wom_ww

Posty: 20

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

TomekK

Posty: 12

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak wiele podmiotów i to w sposób wykwalifikowany, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

bjebeee

Posty: 14

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie wymaga stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

chanok

Posty: 20

 
Jak potrzebujecie wirtualny adres w Warszawie dla swojej firmy to ja działam w www.city-office.pl tutaj chwalę sobie współpracę. Jestem zadowolony tym bardziej, że można tu wynająć gabinet na spotkania, a nawet większą salę konferencyjną. Polecam, ponieważ to firma działająca na rynku od lat.

Biforr23

Posty: 19

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bowiem umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba pożądane byłoby zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

Kitas

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture