picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Piękne mieszkania na sprzedaż nowy dwór mazowiecki

Piękne mieszkania na sprzedaż nowy dwór mazowiecki

Dzień dobry, z moim mężem chcemy kupić drobne mieszkanko w spokojnej i przyjaznej okolicy, będziemy wam niesłychanie wdzięczni jeśli doradzicie nam w danej sprawie, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi.

BBGGRR2

Posty: 19

 
Cześć, moja mama pragnie kupić mi i mojemu przyszłemu mężowi na prezent ślubny mieszkanie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu, już teraz zaczęliśmy poszukiwania, możecie nam również w nich pomóc i doradzić gdzie są mieszkania dostępne w atrakcyjnych cenach?

Będziemy wam wdzięczni za takowe informacje, czekamy i dziękujemy wszystkim za fatygę, pozdrawiamy serdecznie.

jajosz12

Posty: 24

 
Witam serdecznie,
wiem, że wpisując w wyszukiwarkę internetową takie hasło jak na przykład mieszkania na sprzedaż nowy dwór mazowiecki można odszukać wymarzone gniazdko, moja córka tak zrobiła i dziś jest posiadaczką piękne mieszkania, które znalazła poprzez internet.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam.

Czorny1337

Posty: 19

 
Dzień dobry, wiem , że bardzo ładne mieszkanka można znaleźć przez internet gdyż mojej sąsiadki córka tak zrobiła i znalazła bardzo przyzwoite gniazdko za bardzo rozsądną cenę.

Może również powinniście skusić się na poszukiwania przez internet? Na pewni znajdziecie swoje wymarzone mieszkanie, tylko musicie uzbroić się w cierpliwość, trzymam za was kciuki i pozdrawiam.

Nikiiii

Posty: 27

 
Witam serdecznie,
wiem, że wpisując w wyszukiwarkę internetową takie hasło jak na przykład mieszkania na sprzedaż nowy dwór mazowiecki można znaleźć wymarzone gniazdko, moja córka tak zrobiła i teraz jest posiadaczką piękne mieszkania, które znalazła przez internet.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam.

iDuri

Posty: 17

 
Dzień dobry,

moja siostra szuka mieszkania, jest ona bardzo młoda i nie wie gdzie ma zacząć poszukiwania bowiem nigdy wcześniej tego nie robiła. Niezwykle chcę jej pomóc w tym dość trudnym zadaniu, dlatego zwracam się do was z prośbą abyście polecili nam konkretne mieszkania. Będziemy wdzięczne, dziękuję.

23_45411

Posty: 24

 
Dzień dobry, może wiecie gdzie można kupić mieszkanie w atrakcyjnej, promocyjnej cenie? Poszukuję takowego, położonego w bezpiecznej dzielnicy, gdzie jest blisko do miasta. Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat, z góry wszystkim dziękuję.

Zlomex

Posty: 24

 
Dzień dobry, wiem , iż bardzo ładne mieszkanka można odnaleźć przez internet ponieważ mojej sąsiadki córka tak zrobiła i odszukała bardzo przyzwoite gniazdko za bardzo rozsądną cenę.

Może również powinniście skusić się na poszukiwania przez internet? Na pewni odszukacie swoje wymarzone mieszkanie, tylko musicie uzbroić się w cierpliwość, trzymam za was kciuki i pozdrawiam.

Kruk

Posty: 16

 
Witam serdecznie, mój syn właśnie się żeni, jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. W związku z tym ja z mężem chcemy im kupić wspaniały prezent w postaci mieszkania.

Możecie nam doradzić gdzie młoda para chciałaby mieszkać i w jakim miejscu są mieszkania za atrakcyjną cenę do nabycia? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, czekamy z niecierpliwością i pozdrawiamy serdecznie.

kubaszej

Posty: 33

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture