picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tanie domy Opole

Tanie domy Opole

Z chęcią kupiłbym działkę gdzieś w Toruniu, albo w okolicy. Potrzebne mi porządne serwisy internetowe z drobiazgowo opisanymi propozycjami. Zdjęcia, szczegółowy opis dotyczący ceny, metrażu itd.

Polecicie jakieś adresy?

Działaecki

Posty: 22

 
Dla chcących sprzedać i dla chcących kupić nieruchomości w Polsce polecam oferty-dom.pl. Mają oferty z całego kraju, więc każdy może coś tutaj znaleźć. Jeśli chodzi o typy nieruchomości to też jest dość szeroko, bo z jednej strony domy, a z drugiej strony działki i budynki typowo użytkowe.

Amix

Posty: 30

 
Mam wrażenie, że serwisy z nieruchomościami to się namnażają przez pączkowanie :) Wystarczyłby jeden, ale z mega dużą bazą ogłoszeń i tak byłoby najwygodniej moim zdaniem.

Damiano

Posty: 15

 
Najlepiej to wpisz w google – kupię dom, czy coś takiego i zobacz jakie strony będą na samej górze:P To jest najlepszy, uniwersalny test popularności strony:P

tunczyk

Posty: 30

 
Mnie by interesowało kupno jakiegoś niewielkiego mieszkania i właśnie obczajam sobie stronki z takimi ogłoszeniami. Ogólnie nie jest źle. Muszę powiedzieć, że większość serwisów jest bardzo profesjonalnie zarządzanych.

Grosek45

Posty: 22

 
Jakoś w zeszłym tygodniu dodałem swój dom do bazy ogłoszeń na oferty-dom.pl i mogę Ci śmiało rekomendować tę stronkę. Cenowo bardzo korzystnie, płacę symbolicznie, a ogłoszenie jest wysoko pozycjonowane, więc na brak zainteresowania ofertą nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie, ciągle muszę robić prezentacje dla kolejnych chętnych:P

Ania

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture