picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie dodam darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Gdzie dodam darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Witam serdecznie. Jaka jest Wasza opinia na temat serwisów, które pozwalają dodać darmowe ogłoszenia nieruchomości? Proszę dajcie mi swoje rekomendacje!

Ymooo2

Posty: 13

 
Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, iż darmowe ogłoszenia nieruchomości potrafią być bardzo pomocne. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie w sytuacji, gdy byłem zmuszony do sprzedaży pewnej działki. Zainteresowanych znalazłem bardzo szybko.

GGregbard

Posty: 12

 
Kilkukrotnie dodawałem już w Internecie darmowe ogłoszenia nieruchomości i zawsze prowadziło to do sprzedaży działek bądź mieszkań na dość konkurencyjnych warunkach. Nie mam wątpliwości, że w przyszłości będzie podobnie.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Dużo fotografii oraz bogaty opis pozwala mi opublikować serwis, z którego korzystam dodając darmowe ogłoszenia nieruchomości. Mam na myśli http://houser.pl, a więc portal, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Polecam w 100%!

ChosenOne

Posty: 16

 
W moim odczuciu darmowe ogłoszenia nieruchomości mogą wyłącznie pomóc sprzedać mieszkanie lub dom w zdecydowanie niezwyklej atrakcyjnej cenie z punktu widzenia sprzedawcy. Macie jednocześnie szansę dotrzeć do jeszcze szerszego grona potencjalnych nabywców. To dobry pomysł.

Yuri20

Posty: 6

 
Nie jestem zaskoczony tym, że darmowe ogłoszenia nieruchomości cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Wszystko za sprawą, iż prawie zawsze ktoś chce sprzedać posiadaną nieruchomość :)

Oleczka1

Posty: 22

 
Chcąc wrzucić do sieci darmowe ogłoszenie nieruchomości korzystam z kilku serwisów. Z tego powodu trudno mi ocenić, który z nich gwarantuje zdecydowanie najwyższą skuteczność.

Zbyszek

Posty: 16

 
Kilkukrotnie dodawałem już darmowe ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Moje uznanie zyskały przede wszystkim serwisy, które pozwalają na dodanie ogłoszenia razem z obszerną ilością zdjęć. Fotografie zdecydowanie pomagają zainteresować potencjalnych kupujących.

duduś33

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture