picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wycena działki myślenice, szukam

wycena działki myślenice, szukam

Potrzebuję wyceny działki w Myślenicach. Muszę znaleźć dobrego rzeczoznawcę majątkowego, który zna się na takich sprawach. Nie orientuję się w temacie :( Z góry dziękuję za pomoc.

Gucio

Posty: 5

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, że to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

Trener

Posty: 10

 
Na pewno trzeba zwracać uwagę na koszt usługi. Wycena domu w Myślenicach może kosztować różnie. Wszystko zależy od wartości przedmiotu, celu wyceny i innych kryteriów.

mirekp2005

Posty: 13

 
Jeżeli potrzebujecie Państwo rzetelnej, poprawnej i prędko zrealizowanej wyceny działki w Myślenicach, polecam tę firmę https://www.tmlnieruchomosci.pl. Z własnego doświadczenia wiem, że to super specjalista.

Anno Domini

Posty: 7

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, że nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, że nie mają większego doświadczenia :(

yarofe

Posty: 9

 
Tak zrobię. Tak czy w przeciwnym wypadku , już jest troszkę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

Marioleczka 

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture