picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ogłoszenia nieruchomości za darmo, znacie ?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, znacie ?

Mam klienta, który szuka zamku albo pałacu, ale nie mam pojęcia gdzie się znajdzie takie ogłoszenia. Czekam na osoby, które mają w tym doświadczenie i są w stanie mi pomóc.

Damiano

Posty: 3

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń śliczne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Black_Riot

Posty: 14

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, niemniej jednak przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie na własną rękę.

2findme2

Posty: 18

 
Warto ogłaszać się w kilku miejscach. Wtedy zwiększają się szanse na to, że trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną przez nas kwotę.

urszulka

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich dużo, bo kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, dlatego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

fruster

Posty: 3

 
Rynek nieruchomości na razie stoi także z zakupem mieszkania czy domu nie ma żadnych problemów. Na razie czekam aż trochę ceny spadną i na pewno sam przejrzę oferty gdzie znajdę mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. To dla mnie będzie inwestycja, dlatego cena ma znaczenie i będę szukał czegoś odpowiedniego.

grzes3345

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture