picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ots, gdzie ?

ots, gdzie ?

Jak zapatrujecie się na serwery ots w grze Tibia? Warto z nich korzystać? Zastanawia mnie przede wszystkim to czy zabawa na takich serwerach faktycznie jest bardzo dobra i czy są one w pełni darmowe?

Laleczka

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o serwisy typu ots list to ja taką platformę znalazłem przez Internet i niezmiernie mocno polecam korzystanie z takich platform, jakie sprawdzą się faktycznie fantastycznie. Można być tym samym niezmiernie zadowolonym z najlepszego starania i podejścia do sprawy.

21gregorek

Posty: 16

 
Platforma: https://ots-list.org to najlepsze miejsce, aby znaleźć do tibii ots, który będzie odpowiadał potrzebom i zabawa, na którym będzie naprawdę przyjemna. Uważam, że jest to najlepsza strona tego typu, która gromadzi serwery z całego świata i pozwala bardzo łatwo odnaleźć odpowiedni dla siebie.

Wu

Posty: 11

 
Tibia ots to idealne serwery. Sam polski serwer, na jakim gram odnalazłem w sieci i niezmiernie mocno polecam takie działanie. Dostępnych jest mnóstwo stron, jakie katalogują serwery i pozwalają na zapoznanie się z konkretnymi. Dzięki temu możliwe jest znacznie niezwyklej komfortowe wybranie konkretnego serwisu.

giurent

Posty: 18

 
Najlepsze serwery ots są promowane w sieci i bardzo mocno polecam korzystanie z takowych, które sprawdzą się fantastycznie i które będą dostosowane w pełni do potrzeb wszystkich osób.

deksta84

Posty: 18

 
W mojej ocenie serwery ots do Tibii są rewelacyjnym wyborem i uważam, iż rzeczywiście warto się na takowe zdecydować. Niezwykle mocno polecam korzystanie wszystkim osobom z nich.

ZaNK3R

Posty: 16

 
Uważam, że serwisy typu ots list są rewelacyjnym wyborem i niesłychanie mocno polecam korzystanie z nich, bowiem w ten sposób można odszukać sporo świetnych serwerów, jakie pozwolą na faktycznie fantastyczną zabawę w grze i niesłychanie miłe spędzenie w niej czasu.

Mamusek3

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture