picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Zna ktoś grę far cry primal ?

Zna ktoś grę far cry primal ?

Ma ktoś adres jakiejś stronki gdzie można ściągnąć far cry primal. Jakiś rzetelny download, żeby się nie okazało, że coś tam jeszcze brakuje. Dzięki.

Biforr23

Posty: 9

 
Jak chcecie dreszczy emocji to zagrajcie sobie w pełną wersję rise of the tomb raider jest do pobrania na tej stronce http://pobierzgry24.pl/rise-of-the-tomb-raider-download-pelna-wersja-pc/

johncena67

Posty: 18

 
Grę kocham rise of the tomb raider download jest tu dostępny za darmo, polecam ściągać, rzeczywiście jest rzetelnie i nic się nie zwiesza, nie trzeba doinstalowywać niczego więcej.

codePerformance

Posty: 25

 
Mnie spodobała się niesłychanie gra rocket league. Takie gry to ja lubię, poza tym synkowi niesłychanie odpowiada, wolę żeby w takie coś grał niż jakieś strzelanki. Sporo nowości tu do pobrania.

sethe

Posty: 26

 
Znalazłem tylko u nich hitman 2016 do pobrania i dziwię się dlaczego nie ma gdzie indziej. Tu jest dostępna pełna wersja. Piszą, że mają gry, których nie udostępnia jeszcze żaden inny portal więc rzeczywiście tak jest, mają goście wyłączność, warto więc korzystać z serwisu i tyle:-)

marysss

Posty: 18

 
Fajna rzecz, bo akurat grę far cry primal szukałem, a tu download jest za darmo w pełnej wersji. Jestem pod wrażeniem:) Oj już widzę, że nie będę się nudził na przyszłość, to może wkurzyć żonkę;)

wisła1905

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture