picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Muszę mieć grę Farming simulator 2017 !!

Muszę mieć grę Farming simulator 2017 !!

Witam serdecznie. Mogę prosić Was o rekomendację na temat gry Sniper Elite 4 ? Uważacie, że to produkcja godna polecenia czy raczej nie?

Dobruśw90

Posty: 8

 
Lubię typowe, natomiast zarówno mniej typowe strzelanki. W związku z tym do gustu przypadła mi produkcja Sniper Elite 4 Download, jaka jest nieco trudniejsza od typowych strzelanek. Niezmiernie w wielu przypadkach trzeba solidnie przemyśleć każdą kolejną decyzję, natomiast to niewątpliwy atut gry Sniper Elite 4. Sprawdźcie ją.

chanok

Posty: 20

 
Uważam, że Outlast II Download to jedna z gier, w którą powinien zagrać absolutnie każdy posiadacz komputera osobistego. Wiadomo, że gra ma pewne wymagania sprzętowe, o których spełnienie należy zadbać, aczkolwiek jestem pewien, że nie rozczarujecie się z gry!

Worms

Posty: 10

 
Bardzo polecam grę Halo Wars 2 Download, na którą trafiłem niespodziewanie. Jej ściągnięcie i włączenie było jednak strzałem w dziesiątkę. Z racji tego mogę rekomendować ten wybór, ponieważ nie będzie dla Was rozczarowujący. Polecam w 100% i pozdrawiam!

krusztu

Posty: 21

 
Osobiście chciałem zobaczyć, jak wygląda praca w gospodarstwie. W tym celu wystarczyło uruchomić grę Farming simulator 2017 download. Wydaje mi się, iż w realnym świecie nie byłbym w stanie wykonywać tak trudnej pracy.

epaepa33

Posty: 15

 
Jeszcze chwila i w moje ręce trafi gra Outlast II Download. Mam nadzieję, iż w miarę możliwości szybko podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat gry, abyście wiedzieli cos więcej.

Ventooo1

Posty: 24

 
W mojej opinii dużą zaletą The Sims 4 Download jest fakt, że można pobrać dość sporo rozszerzeń, które powiększają zdecydowanie funkcjonalność gry. W końcowym rozrachunku nie znajdziecie się w sytuacji, w której gra znudzi się Wam i nie będziecie mogli znaleźć w niej nic nowego :-)

Gruszek2

Posty: 12

 
Mi podoba się gra The Sims 4 edycja limitowana. Dostałem ją dzięki tej stronie internetowej: http://pobierzgry24.pl/the-sims-4-edycja-limitowana-download/. Kliknąłem pobierz i za kilka minut miałem ją na dysku twardym swojego komputera. Nie mam wątpliwości, iż Wam się też spodoba.

Jermeri

Posty: 16

 
Odkrywać nowy świat pozwala gra Mass Effect Andromeda Download, która dość przypadkowo trafiła w moje ręce, aczkolwiek bardzo się z tego cieszę. Rozgrywka na najwyższym poziomie.

Dooog

Posty: 12

 
Nie mogę powiedzieć złego słowa o grze Friday the 13th The Game Download. Wydaje mi się, że jest ona dopracowana do granic szanse, potwierdzają zarówno inne osoby, jakie wypowiadają się w obrębie tego forum dyskusyjnego. W mojej opinii nie rozczarujecie się, gdy pobierzecie tą grę :)))

Penio

Posty: 26

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture