picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Heroes iii hd download, jakieś namiary ??

Heroes iii hd download, jakieś namiary ??

Zastanawiam się czy warto pobrać grę far cry primal. Czy to, że nie grałem w żadną z poprzednich części tej gry będzie mi w czymś przeszkadzało czy wątek nie jest kontynuowany?

Trener

Posty: 16

 
Moim zdaniem nie ma wieku w którym gry się nudzą. Sam mam 35 lat i ostatnio bardzo wiele czasu spędziłem w grze hitman 2016, którą bardzo mocno Ci polecam jeżeli oczywiście lubisz tego typu gry. Jeżeli nie to wybierz sobie innych tytuł ponieważ gier jest naprawdę wiele.

lalunia333

Posty: 10

 
Heroes III HD to świetna produkcja, którą bez żadnego problemu pobrałem z tej strony i niesłychanie Ci ją od siebie polecam: http://centrumdownload.pl/heroes-of-might-and-magic-iii-hd-download-pc-pelna-wersja.

nikolusw

Posty: 9

 
Oczywiście, że istnieje wiele polskich stron na których pobierzesz gry. Wystarczy jedynie, że odpowiednio przyłożysz się do szukania a z pewnością znajdziesz odpowiedni tytuł.

TomekK

Posty: 12

 
Oczywiście, że gry takie jak symulator farmy 2015 będą dla Twojego syna rozwijające. Wiele elementów ekonomicznych oraz planowania z pewnością rozwinie jego umiejętności.

HalskiPol

Posty: 15

 
Symulator Farmy 2015 to gra dla osób w praktycznie każdym wieku. Mój syn również grał w tę produkcję i niezmiernie mocno ją sobie chwalił. W grze nie ma żadnej brutalności a za to uczy ona logicznego myślenia i planowania bowiem posiada dużo aspektów ekonomicznych. Jak najniezwyklej więc warto zakupić ja na prezent dla swojej pociechy.

shelby

Posty: 24

 
Jeżeli przyłożysz się do szukania to moim zdaniem bez żadnego problemu znajdziesz praktycznie każdą grę komputerową. Jak najbardziej więc polecam Ci po prostu spróbowania wielu sposobów na znalezienie Twojego wymarzonego tytułu. Ja na przykład ostatnio wpisałem frazę hitman 2016 download i pobrałem tę produkcję.

mew soncz7777

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture