picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Styx shards of darkness

Styx shards of darkness

Już od długiego czasu szukam strony internetowej, na której to możliwe byłoby pobieranie gier komputerowych. Czy ktoś z was jest w stanie mi coś polecić?

dobrawka

Posty: 6

 
Osobiście grałem już w wiele gier komputerowych i moim zdaniem niektóre z nich są jak najbardziej warte zainteresowania. Najlepiej jednak wcześniej obejrzeć jak wygląda rozgrywka w nich na przykład na youtube. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej wybrać najlepszą produkcję dla siebie, która to doskonale sprawdzi się w swojej roli i z której możliwe będzie bardzo przyjemne korzystanie.

Knopek

Posty: 16

 
Jestem takiego zdania, iż nowe gry nie dysponują aż tak porządnej fabuły jak te starsze. Jeśli zatem zależy Ci tylko i wyłącznie na wciągającym wątku fabularnym i przede wszystkim tym, aby był on rozbudowany to lepiej wybrać starsze produkcje, jakie pod tym względem mają przewagę.

Jasio234

Posty: 9

 
Ostatnio pobrałem sobie grę quake champions ze strony: http://centrumdownload.pl/quake-champions-download-pc-pelna-wersja/ i okazało się, że jest to naprawdę świetna produkcja w której można spędzić wiele czasu.

Zbyszek

Posty: 16

 
Na forach internetowych z pewnością znajdziesz adresy wielu stron, na których to można pobierać różnego rodzaju gry komputerowe. Stron, z których jak najbardziej warto korzystać i na których jak najbardziej znajdziesz wszystkie najnowsze produkcje, które to mogą Cię zainteresować.

namok

Posty: 12

 
Jeśli szukasz sposobu na spędzenie swojego czasu to the hunter call of the wild może być idealnym sposobem na dokonanie tego i naprawdę miłe spędzenie wolnego czasu.

Oct714

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture