picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Hitman 2016, gdzie ?

Hitman 2016, gdzie ?

Czy graliście może w pełną wersję gry xcom2 i jesteście w stanie powiedzieć czy faktycznie warto ją pobierać czy może lepiej zdecydować się na jakiś inny tytuł o podobnej tematyce? Mam również pytanie gdzie tę grę można pobrać.

klimnny6

Posty: 10

 
Również mam ochotę pobrać xcom 2 bowiem widziałem trailer tej gry i moim zdaniem prezentuje się ona naprawdę interesująco. Na chwilę obecną jednak również nie udało mi się odszukać pełnej wersji do pobrania a więc nie wiem czy jest to w ogóle możliwe.

Didolek

Posty: 18

 
Moim zdaniem najnowszy Tomb Raider jest grą rzeczywiście wartą uwagi i jeśli masz możliwość pobrania jej to jak najbardziej polecam. Sam przymierzam się do zdobycia tej produkcji i pobawienia się w niej albowiem po tym co widziałem na gameplayu produkcja ta jest rzeczywiście fenomenalna i wystarcza na mnóstwo godzin świetnej zabawy.

miko_poz

Posty: 16

 
Ja osobiście odradzałbym Ci pobieranie pełnych wersji gier z niesprawdzonych źródeł ponieważ bardzo łatwo można trafić na naprawdę wiele plików z wirusami. Wcześniej na Twoim miejscu sprawdziłbym opinie na temat serwisów oferujących tego typu gry aby uniknąć w późniejszym czasie jakichkolwiek nieprzyjemności.

Dagmara87

Posty: 28

 
Moim zdaniem jak najbardziej warto szukać gier w sieci ponieważ prędzej czy później znajdziesz szukany tytuł w pełnej wersji do pobrania.

ato_25

Posty: 17

 
Jeżeli szukasz Rise of Tomb Raider do pobrania to w szczególności polecam Ci sprawdzić stronę: http://pobierzgry24.pl/rise-of-the-tomb-raider-download-pelna-wersja-pc/ na której znajdziesz tę grę w pełnej wersji.

Różyczka

Posty: 12

 
Ja pełne wersje gier pobieram już od niezmiernie długiego czasu i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Moim zdaniem więc jak najbardziej należałoby zainteresować się tego typu produkcjami do pobrania i postawić właśnie na strony z tego typu grami do pobrania.

Darjusa

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture