picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gry online, gdzie znajdę ?

gry online, gdzie znajdę ?

Poszukuje fajnej stronki z grami online. Kiedyś grałam w sudoku przez internet, ale nie mogę teraz znaleźć żadnej stronki, na której można grać za darmo. Wszędzie wymagają opłat. Polecicie mi coś?

deruner56

Posty: 4

 
Pamiętam, jak grałem w gry online za dzieciaka. Teraz mam dwóch synów i oni nie mogą dnia wytrzymać bez komputera.

ukrwios

Posty: 12

 
Ja ostatnio gram w symulację budowy lotniska. Odnalazłem ją na stronie w grach za darmo. Gra mnie strasznie wkręciła i gram w nią codziennie w wolnej chwili. Jeżeli interesuje Cię taka gra, to daj znać. Wyślę Ci linka.

figo

Posty: 8

 
Ciekawe propozycję darmowych gier online można znaleźć na tej stronie https://ogramy.pl. Znajdziemy tam ciekawe gry zręcznościowe, sportowe, a także łamigłówki, puzzle i wiele innych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Wu

Posty: 11

 
Niektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba troszkę pomyśleć.

Dziadek

Posty: 9

 
Dzieci uwielbiają grać w gry, ale dorośli też. Ostatnio znalazłam przez przypadek grę online, w której trzeba szukać zagubionych przedmiotów. Gra mnie bardzo wciągnęła.

turysta00

Posty: 15

 
Mój syn za to uwielbia gry wyścigowe. Nawet korzysta z jednej strony, na której gra za darmo codziennie. Zapytam go później co to za strona internetowa.

Acclaim

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture