picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Pokój zagadek na Śląsku, polecicie coś?

Pokój zagadek na Śląsku, polecicie coś?

A ja wybieram się do escape game. Bardzo mnie zainteresowała ta oferta. Choć nie ukrywam, że trochę się boję jakiegoś dziwnego klimatu w środku. Byliście? Piszcie.

edmund

Posty: 10

 
Byliśmy ze znajomymi w escape game http://www.openthedoor.net.pl. Dokładnie w gabinecie lekarskim. Było rzeczywiście mocno. Pamiętajcie, iż macie tylko 45 minut na to, by się uwolnić:)

ruszell

Posty: 14

 
Szkoda, iż escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, iż zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

inhuman

Posty: 23

 
Ja muszę się przyznać, że się bałam. Jakbym była sama w real life escape game to z całą pewnością zakończyłabym grę przed końcem. W którymś momencie zabrakło nam już pomysłów, a …........ nie chcę zdradzać, ale polecam.

doprzodu67

Posty: 14

 
Musisz mieć otwarty umysł, musisz być inteligenty i przebiegły. Tylko wówczas uda Ci się dobrnąć do końca. Byłam we wszystkich z escape rooms i rzeczywiście wszystkim polecam. To nie to samo, co gierka na komputer.

mariuseus

Posty: 18

 
No niesłychanie się raduję, iż w końcu i u nas doczekaliśmy się tak przedniej rozrywki. Myślałem już, iż nikt nie wpadnie na taki pomysł, który kiedyś sam wyczaiłem za granicą. Niesłychanie doskonała kreatywnie spędzona godzinka ze znajomymi pobudza do dalszego działania. Ekstra, ekstra pokój zagadek więc polecam. Swoją drogą jak na nasze studenckie budżety nie jest drogo:)

gregbard

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture