picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Forza horizon 3

Forza horizon 3

Wciąż nie mam swojego zaufanego serwisu z grami :( ściągaliście może już skądś battlefield 1 Jak znacie jakiś konkretny download i nie ulega wątpliwości, żeby gra działała, dajcie znać. Z góry dzięki :)

mniszek_01

Posty: 14

 
Super portal, mnie pasuje. Znalazłem tam battlefield 1 szybki download z kluczem aktywacyjnym http://pobierzgry24.pl/battlefield-1-download-pelna-wersja-pc. Przerzucam się na ściąganie z tego miejsca. Szkoda, że wcześniej nie znałem :)

Yuri20

Posty: 14

 
Tak jest niestety. Ale tutaj nie ma problemów z błędami. Ściągałem f1 2016, download działa, pełna wersja pc normalnie się uruchamia i można grać. Jak na razie nie widzę żadnych błędów, więc chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

jumju

Posty: 15

 
Miejmy tylko nadzieję, że reszta gier nie tylko f1 2016 download będzie sprawny. Na razie działają rzetelnie, mają pełne wersje pc i jest spoko, ale muszę ocenić po większej liczbie ściągnięć na kompa :)

Jacuś

Posty: 14

 
Też wam polecam ten serwis. U mnie forza horizon 3 działa jak trzeba. Po pierwsze mają download z procesem, który ci się nie zawiesza. Osobiście wątpiłem, że znajdę dobry portal z pełnymi wersjami za darmo, a tu takie miłe zaskoczenie. Można korzystać, jest bezpiecznie.

johncena67

Posty: 11

 
Zawsze miałem trudności ze odszukaniem porządnych gier za darmo. Na tej stronce naprawdę jest ok ze względu fakt, iż wszystkie ściągnięte na kompa gry działają jak trzeba. Mają battlefield 1 download i z tego najniezwyklej się ostatnio ucieszyłem, szczerze polecam :)

shelby

Posty: 24

 
Akurat ja nie spotkałem się z tak rzetelnym serwisem. Tutaj udało mi się odnaleźć forza horizon 3 download i wszystko działa jak potrzeba. Jak tak dalej pójdzie to będę miał wkrótce wszystkie gry, które mnie interesują :)

Bankowy

Posty: 27

 
Żałuję że uprzednio w takim układzie nie wpadłem na tę stronkę. Razem z battlefield 1 ściągnąłem na komputer niezły syf. Spróbuję tego downloadu, jak serwis oceniacie dobrze. Swoją drogą rzadkością są takie, więc uwierzę jak sprawdzę na swojej skórze :D

reklamos

Posty: 11

 
Przejrzysty portal z prostymi instalacjami gier. Mnie się podoba. Skorzystałem z f1 2016 download pełnej wersji pc. Jak najbardziej wszystkim polecam. Chyba nie ma mnóstwo podobnych portali w tym właśnie stylu.

syrena88

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture