picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

monety do fifa 19, poszukuję!

monety do fifa 19, poszukuję!

Hej. Korzystacie z jakiegoś konkurencyjnego pod względem cenowym serwisu, który posiada w swojej ofercie monety do fifa 19? Interesuje mnie płatność przelewem.

krysian6

Posty: 4

 
Do tej pory samodzielnie zbierałem monety fifa 19, jednak doszedłem do wniosku, iż to nie ma sensu. Lepiej odżałować niewielką kwotę, dzięki czemu będę mógł dysponować dużą ilością punktów “od ręki”.

WF2015

Posty: 14

 
Doceniam fakt, że portale sprzedające fifa 19 coins pozwalają wybrać stosowny dla użytkownika sposób płatności. W rachubę wchodzi wysłanie SMS-a, błyskawiczny przelew bądź paysafecard. Z mojej perspektywy pierwsze rozwiązanie jest najlepsze.

Boss

Posty: 10

 
Jestem przekonany, iż w najlepszych cenach monety fifa 19 znajdziecie pod tym adresem: http://zlotocoins.pl. Systematycznie korzystam z możliwości tego serwisu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dzięki monetom przyjemność z rozgrywki jest jeszcze większa :-)

wisła1905

Posty: 17

 
Obawiałem się tego, iż monety fifa będą kosztowały niesamowicie wiele. Tymczasem rzeczywistość okazała się zdecydowanie niezwyklej przychylna. To pozytywne.

danka33

Posty: 12

 
Uważajcie na to, aby korzystać wyłącznie ze sprawdzonych serwisów, które posiadają w sprzedaży fifa coins. Osobiście preferuję realizować płatność szybkim przelewem.

Deltabox84

Posty: 13

 
Widzę, że jest więcej osób, które kupują monety do fifa 19. To rozsądne rozwiązanie, jeśli wziąć pod uwagę fakt, jak wiele korzyści są w stanie zagwarantować każdemu graczowi. Gdybym wiedział o możliwości zakupu wcześniej - miałbym dużo łatwiej :)

Oct714

Posty: 16

 
Dziś kupiłem swoje pierwsze monety do fifa, za które zapłaciłem za pomocą SMS-a. To fajnie, że istnieje taka możliwość, ponieważ posiadałem na swoim koncie prepaid całkiem sporo pieniędzy, których nie mogłem przecież w inny, sensowny sposób spożytkować. Udało się.

turysta00

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture